Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csak szerintem felháborító ez...

Csak szerintem felháborító ez a kórházi táncikálás?

Figyelt kérdés
Mire jó ez? Ennyire ráérnek, hogy táncikáljanak? Jópárszor el kellett próbálniuk, közben meg rinyálnak, hogy milyen leterheltek. Akinek meghalt valakije, vagy épp nincs munkája azt felvidítja ez a tánci a szörnyű covid idején?
2021. ápr. 4. 22:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Az eszedbe jutott egy pillanatra is, hogy mentálisan annyira le vannak terhelve, hogy ez kell nekik ahhoz, hogy ne készüljenek ki teljesen. Biztos vagyok benne, hogy nem munkaidőben próbáltak.
2021. ápr. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Szerintem ebben a helyzetben ez a videó most nagyon nem kellett volna. Mindenhol azt nyomják, hogy mindjárt összeomlik az egészségügy.
2021. ápr. 4. 22:30
 3/21 anonim ***** válasza:
84%
Óriási lelki szegény vagy kérdező. Sajnállak nagyon.
2021. ápr. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
54%
Az hogy az egészségügy itt tart kedves egyes válaszadó arról csak és kizárólag ez a kormány tehet! Lopás, stadionok, strómanok, oligarchák tömése helyett, lehetett volna erre költeni és a hisztéria kellős közepén nem kellett volna 5500 embert elküldeni. Ezek mellett pedig azt, hogy az egészségügyi dolgozók kis inasok, ezt a lekezelést is, ha tűrik, az ő hibájuk! Viktor mindent megtesz azért, hogy ezt a rendszert leépítse és akkor sem szégyenkezik, ha éppen egy szóhasználattal megaláz másokat. Ez természetes, hiszen ezek a fidesz alap pillérei. Oligarchák, ostobák, agresszió, szabad vélemény eltiprása. Viktor egy sérült elme, akárcsak Putyin, akiről ezt igazolták. Én úgy érzem viktor személyében megszületett a 21. század Sztálinja és ez vitathatatlan.
2021. ápr. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Elmondod, hogy mi tetszik neked benne, mitől vagy te lelki gazdag? Ugrálnak emberek és ettől te boldog leszel, amikor napi 300 ember hal meg. Komolyan kérdezem, hogy mire jó ez?
2021. ápr. 4. 22:38
 6/21 anonim ***** válasza:
68%
Az a probléma, hogy akinek ezt magyarázni kell, azoknak ezt nem lehet elmagyarazni. Ettől vagy te lelki szegény.
2021. ápr. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Aha, te meg ettől vagy ostoba. Egy ilyen ostobaság felvidít és tapsikolsz neki otthon, gratulálok.
2021. ápr. 4. 22:42
 8/21 anonim ***** válasza:
63%
Hagyjátok... Valószínűleg egy frusztrált egysejtű. Hadd főjon a saját levében! 😂
2021. ápr. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
7%
Mennyi kis narancslé van itt. Remélem viktor már utalt nektek
2021. ápr. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
34%

Én is ezen gondolkoztam. Állitólag 12-16 órákat dolgoznak, megszakadnak, közben emberek halnak meg, mert nem figyelnek az oxigénre, meg egyebekre. Persze mindenki hibázik, nem okolom őket, és elismerem a munkájukat. Én nem lennék rá képes...

De munka után van energiájuk ilyeneket gyakorolgatni? Az kicsit hihetetlen :)

2021. ápr. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!