Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem felháborító, hogy a...

Nem felháborító, hogy a gerzsonterápiásiok rontják az emberek egészségét, lehúzzák őket pénzről és még állatkínzók is?

Figyelt kérdés

Láttam interneten, hogy hódzsírbeöntést csinálnak, nem szégyenlik magukat, szegény hódot azért megölni. Ráadásul nátriumhiányos állapotot idéznek elő, és a nátriumhiány miatt fellépő gyengeségérzeteg, fáradtságot kávébeöntéssel ellensúlyozzák, ráadásul milliókba kerül. Nem elég lerontják az egészségünket, állatot kínozni, és még ezért milliókat kérnek.


De ez a hódzsírbeöntés nagyon kiütötte biztosítékot, fel vagyok háborodva. Nem szégyenlik magukat.


2021. márc. 16. 11:23
 1/5 A kérdező kommentje:

A gerzsonterápia áldozatai szerintem tuti nem mernek beszelélni ezek olyan maffiák.


Mit kellene ezekkel, hogy merik?? Hogy mernek ilyet csinálni? Hogy van bátorságuk erre?

2021. márc. 16. 11:26
 2/5 anonim ***** válasza:
42%

Most az miért állatkínzás, hogy a hódot leölik a zsírjáért? Ha ezért van tartva, és jól van tartva és humánus módon van leölve, akkor az miért állatkínzás? Tisztában vagy a fogalmakkal, vagy csak dobálózunk vele?


Amúgy nem tudom kikről van szó.

2021. márc. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Először csak az háborított fel, hogy nátriumhiányt próbálnak előidézni, hogy megtiltják az áldozotaiknak, hogy konyhasót fogyasszanak.


Ez már önmagában hatalmas bűntény, de a hódzsírbeöntéssel teljesen dühbe gurultam, nem hiszem el, hogy lehetnek ilyen elvetemültek, ezeknek már lelkük sincsen vagy mi?

2021. márc. 16. 11:34
 4/5 anonim ***** válasza:

Az állatok felhasználása alapvetően nem állatkínzás. Az a tartási és leölési körülményekből lehetne. És ők amúgy saját kezükkel verik agyon a hódot a zsírjáért? Meglepne, ha igen, bár nem értek hozzá, életemben nem hallottam erről a szektáról.

Az, hogy ha meg megveszik, beszerzik valahonnan a hódzsírt, és mire használják, már egyéni dolguk, engem speciel jobban bosszant, hogy mennyi állatot ölnek le a húsáért, csak azért, hogy az áruházi polc mindig tele legyen, és ennek a 60 %-a (!) megy a kukába, tehát feleslegesen zsúfolnak össze annyi állatot a hústelepeken, és feleslegesen halnak meg. Ha nem lenne egy a fogyasztói szemlélet, akkor nem lenne gond azzal sem, hogyan tartják az állatokat, mert nem kéne ennyit kis helyre zsúfolni.

Az meg, hogy ezek a dolgok károsak... Tévézni szoktál? Ha nem is, internetezni igen, mert a kérdést kiírtad: a hirdetések legalább felében szerepeltetett termék (főleg gyógyszerek, étrendkiegészítők) károsak, főleg, ha nem annyit és nem úgy szeded, ahogy kéne. Aztán jönnek az ilyen sarlatánok, mint a Lenkei meg hasonlók, akik konkrétan mérgezik az embereket és szembe mennek a tudománnyal. Az, aki tájékozódik, nem fog ilyeneket bevállalni, aki meg nem, azt sajnos úgysem tudod megmenteni a saját hülyeségétől. A világ ilyen.

2021. márc. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Úgy kiakadtam, hogyan azon gondolkodtam, hogy a saját kezemmel kéne megölni őket, de már nem csinálok hülyeséget.
2021. márc. 16. 11:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!