Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a baj velem?

Mi a baj velem?

Figyelt kérdés
szóval az van hogy kórházban is voltam már, súlyos szorongásos depresszióval diagnosztizáltak és nagyon fura érzésem van. Egyszer olyan a személyiségem mint egy ártatlan kis depressziós aki mindenkinek a legjobbat akarja, kedves mindenkivel és nagyon szereti az embereket közben meg utálja magát. Aztán egyszer csak a semmiből átvált az egész egy olyan ‘énemre’, aki első látásra mindenkivel nagyon aranyos és kedves, különben meg egy nárcisztikus őrült manipulatív szociopata leszek vagy mi. Interneten azt olvastam aki személyiségzavaros az nem tudja hogy magánál van amikor a másik személyisége “jelen” van, de én nagyjából tudok róla. Szerintetek ez valami másik betegség, vagy ezt csak a depresszió váltja ki?
2021. ápr. 12. 11:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálam ugyan ez van! De még mindig nem jöttem rá hogy mi ez:(
2021. ápr. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ez is a személyiséged, csak nálad jobban kijön. Néha nálam is vannak ilyen gondolatok, ijesztőek, de amíg tudomásom van róla és tudom hogy nem teszem meg, annyira nem aggódok.

Viszont lehet, hogy ezt az énedet a folyamatos depressziód és szorongásod váltja ki belőled, így jön ki a stressz.

2021. ápr. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!