Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mosqiteer karpántot, szúnyogok...

Sándor Dombi kérdése:

Mosqiteer karpántot, szúnyogok ellen?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Most találtam a neten egy Mosqiteer nevű karpántot, ami szúnyogok ellen nagyon hatásos, de sehol nem találtam komoly véleményeket róla.

Találkozott már valaki közületek ezzel a termékkel? Ha igen, mi a véleménye róla?

10000 Ft ot csak akkor adnék érte ha tényleg hatásos.

Vagy ez is csak egy átverés?



2021. ápr. 14. 05:00
 1/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nekem volt hasonló, bár nem ez, de semmit sem ér, maximum a karkötő környezetében nem csíp meg szúnyog. A spray-k hatásosabbak és sokkal olcsóbbak is.
2021. ápr. 14. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szunyog invazioban meg a spray sem ved meg ... normal esetben pedig nem kell semmi a szunyog ellen, eleg ha lecsapod.
2021. ápr. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Engem sajnos nagyon szeretnek a szúnyogok és nagyon viszketek tőle, a spray volt az egyetlen, ami ezen segített,invázióban nem csípett meg így egy sem.
2021. ápr. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!