Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire egészséges, hogy...

Mennyire egészséges, hogy füstölő pálcikákat szívok?

Figyelt kérdés

Nem dohányzok, mert büdös és egészségtelen. Illetve nem töltöttem be a 18-at. Amúgy is lebuknék a szüleim előtt, ha dohányoznék.

Szóval az lenne a kérdésem, hogyha füstölő pálcikát beviaszozom, ás meggyújtom, akkor az egészségtelen vagy nem tesz kárt, vagy egészséges?



2021. ápr. 18. 09:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ugyan olyan, ha nem jobban rakkelto. fustolot amugy is csak ugy szabad begyujtani lakasban hogy utana,kozben szelloztetsz
2021. ápr. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

1. Nem fogod tudni beszívni.

2. Amennyire tudom a z olcsó füstölő szénporból van és szintetikus illatanyagból. Biztos ezt akarod a tüdődbe?

2021. ápr. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

09:49

Nem olcsót használok, és de, betudom szívni, nem szeretném részletezni,hogy hogyan is

2021. ápr. 18. 09:51
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha megkaparod és fekete az olcsó csak drágán adták el neked. De mindegy is, mert a drágább természetes se azt jelenti hogy beszívhatod. Abban természetes illóolajok vannak nem mesterséges. De az meg faporból van. Ha neggyújtod égett, elszenesedett fa jut a tüdődbe. Semmivel se jobb ha be akarod szívni.
2021. ápr. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

10:03, akkor azt mondod inkább dohányozzak?

(Semmi rosszból, csak kíváncsi vagyok a válaszodra)

2021. ápr. 18. 11:06
 6/12 anonim ***** válasza:
azt csinalsz amit akarsz, ennyi esszel meg is erdemled amit kapni fogsz utana.
2021. ápr. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

12:33

A kérdésemre válaszolj, egyéb véleményt nem kértem, köszi

2021. ápr. 18. 13:44
 8/12 anonim ***** válasza:

10:03, akkor azt mondod inkább dohányozzak?


szerintem egyiket se csinald, mindketto ugyan olyan karos. ha a stresszt akarod levezetni cigivel, meditalj meg jarj el futni, ha flexelni akarsz, akkor ragjal cigiragot

2021. ápr. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Na itt vagyok, a 10:03-mas🙂.

Nem nem jobb a dohányzás viszont szó szerint idézlek: "egészségtelen vagy nem tesz kárt, vagy egészséges?"

Én erre válaszoltam. Igen, elgszségtelen, igen kárt csinálsz vele.

De úgyis azt szívsz amit akarsz, de ne várd hogy más bólogasson hozzá.

2021. ápr. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm mindegyik értelmes választ!
2021. ápr. 18. 14:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!