Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van esélyem a pfizer oltásra?

Valaki : kérdése:

Van esélyem a pfizer oltásra?

Figyelt kérdés

Annyira nem lelkesedem érte, én a szputnyikot szerettem volna de a neten azt olvastam többektől, hogy azt nem kaphatok a betegségem miatt.

Az AstraZenecát nem szeretném, a többi jöhet ha a betegségem nem kizáró ok de a pfizer még mindig a legszimpatikusabb.



2021. ápr. 20. 13:03
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Voltam koronavírusos és sehol egy vérrög :D azt már ismerem

Vagyis nem mert nem volt semmi tünetem. A koronavírustól nem félek egyáltalán, a formaságok miatt akarok oltást. Fogamzásgátlót nem szedek, sose repültem, nem cigizek

2021. ápr. 22. 19:15
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem az a lényeg hogy repültél e vagy sem. A lényeg az hogy nem félsz a sokkal rosszabb szövődményeket okozható Covidtól, Feltételezem nem félnél a trombózisveszélytől ha felszállnál egy repülőre, és nők milliói nem félnek az astránál sokkal nagyobb eséllyel trombózist okozó fogamzásgátlótól. Így teljesen irracionális a félelmed az Astrától.

Elkaphatod megint a Covidot, lehet hogy most neadjisten nem leszel ilyen szerencsés, pláne ha valamelyik mutánsvírust kapod el. Ha megint megfertőződsz, nagyságrendekkel nagyobb az esélyed trombózisra és egyéb kellemetlenségre, mint az oltástól.

Na mindegy, nem fogom rád erőltetni nyilván, csak nem értem hogyha a Covidtól nem félsz, akkor az Astrától miért.

Egyébként én teljesen egészségesen, fiatalon Pfizert kaptam, szóval nem kizárt, gondolom körzettől függ. Ha nem ajánlották volna fel a Pfizert, elfogadok mást is, inkább mint hogy sokat várjak a Pfizerra.

2021. ápr. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!