Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sztetek is túl sokat iszok...

Sztetek is túl sokat iszok (alkoholt)? Mennyi a normális és mennyi a sok?

Figyelt kérdés

Bátyám mondta h szte kicsit vissza kéne fognom magam mert túl sok alkoholt iszok :S És neki hiszek mert tom h ő nem mondaná csak úgy meg ő is szokott bulizni szal nem antialkesz.

Kb. am hetente 2-3szor szoktam alkoholt inni de legtöbbször csak elmegyünk sörözni vagy vmi szal nem sokat. Olyan hetente 1x van h többet akk részeg szoktam lenni meg másnap nem naon emléxem dolgokra de hetente 1x ez még bele fér nem? Ez olyan 4-5 feles meg pár sör/bor. De olyan sokat ritkán iszok h kihánnyam mondjuk havonta 1x.

Ez még normális? Vagy ez sok és tényleg vissza kéne fognom magam? Nem akarom jó tom h hülyén hangzik de szeretek részeg lenni XD Mert akk jól érzem magam meg vidám vok meg nem kell foglalkozni hülyeségekkel. De ez nem olyan sok sztem. Ha ennyit iszok attól lehet vmi bajom?

17/F


2010. máj. 12. 14:21
 1/1 anonim ***** válasza:

hát te tudod, bár a helyedben hallgatnék a bátyádra


nem fogsz belehalni ha mondjuk legfeljebb 2-3 hetente rúgsz be annyira hogy jókedved legyen, a sörözés mondjuk az még annyira nem nagy gond szerintem

2010. máj. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!