Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha nem lehet nekem beadni az...

Ha nem lehet nekem beadni az oltást hogyan lehet mennem olyan helyekre ahova csak védettségi igazolvánnyal lehet menni ?

Figyelt kérdés

Mivel csak 16 év fölött adjàk be az oltást ,így érdekelne ,hogy pl :moziba stb hogyan lehet menni ?

Remelem érthető :)(



2021. ápr. 21. 19:14
 1/9 A kérdező kommentje:
Mármint a vakcinát ,csak nem jutott eszembe a neve
2021. ápr. 21. 19:16
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ez még kitalálva. De szinte kizárt hogy hátrányos megkülönböztetésben részesítsenek olyat, aki önhibáján kívül nem oltathatja magát.
2021. ápr. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%
Így van.A maszkot sem kell mindenkinek hordani.
2021. ápr. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy. Ha az iskolában fertőz, akkor a moziban is. Így jártatok.
2021. ápr. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
Én úgy tudom, hogy a 18 év alattiak mehetnek majd bárhova védettségi igazolvány nélkül is.
2021. ápr. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
2: Én például külföldön élek, augusztusban majd haza tervezek látogatni. Viszont esélyes, hogy ahol élek, ott még nem fogok addigra sorra kerülni az oltásban. Ezt vajon elismerik, mint önhibámon kívüli dolgot?
2021. ápr. 22. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
Nem kell oltás,van immunrendszered , ha nem vagy beteg idős , vagy beteges akkor nem kell oltás , oltás igazolványt meg lehet venni feketén nem nagy dolog lesz beszerezni és lesz rá kereslet.
2021. ápr. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

5-ös

Akkor iskolába is.

2021. ápr. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, barikáim, 16 év alattinak nem kell oltási igazolvány, nyeljétek csak be, hogy ők nem fertőznek, mert a vírus kor szerint is válogat!

Elképesztő, mennyire el lehet hitetni a sok hülyével mindent. Értelmetlen, logikátlan politikai baromságok, köze nincs a vírushoz és az egészséghez.

2021. ápr. 24. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!