Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik allergia elleni gyógysz...

Melyik allergia elleni gyógyszer jött be nektek a legjobban?

Figyelt kérdés
2010. aug. 22. 11:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
7%

3M Eldobható pormaszk amit a melóhelyemről szoktam elcsórni..


Megszűri a xart a levegőből, és nem kell gyóccer, megmarad a májam.


Azt hsized csaka növények miatt vagy allergiás a kipufogógázok meg a por miatt nem?


Nincs mindenre gyógyszer..


Emberi hülyeségre ami miatt itt tart a föld, meg főleg nincs..


Miért kell mindenkinek 5 ezer köbcentis motor a segge alá? Az ezer köbcentissel is ugyanoda lehet eljutni.

2010. aug. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
33%
Haver, ez most itt off. Nem ez a téma, nem az lett kérdezve, hogy miért allergiás az ember...
2010. aug. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
első!teljesen egyetértek! én nem szedek semmit,és azóta javult..már nem olyan elviselhetetlen az allergia,bár nem mondom,h nincsenek szar napjaim...de inkább,minthogy gyógyszerezzem magam,kib*sszak rá pénzt,és mindennek a tetejébe semmit se használnak.-.-én csak a táplálkozásomon változtattam,és érdekes módon, már nem vagyok olyan érzékeny a pollenekre.ja és a maszk a legjobb..
2010. aug. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Fenistil csepp
2010. aug. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem a cetrizine jött be eddig a legjobban. Mondjuk a claritine is jó de én attól mindig elálmosodok. :)
2010. aug. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
57%

Novocetrin (Xyzal olcsóbb verzióban), vagy Telfast.

Valamelyik a kettő közül biztosan hatni fog.


A nagyokosoknak pedig elmondanám, hogy ezek egyáltalán nem toxikusak a májra nézve, harmadik generációs anithisztaminok, tehát nem jutnak át a vér-agy gáton, ily módon nem is álmosítanak.

2010. aug. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Esme.avantgarde válasza:
zetirizin hexal. de csak fojamatosan szedve működik. Nekem most injekcióm van, nem tuudom mi a neve de 3hónapra elmúlasztja a tüneteket.
2010. aug. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
már bocs,de a claritine tényleg álmosít te nagyokos!tapasztalatból tudom,és még a betegtájékoztatóján is írja...
2010. aug. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Pollen.
2010. aug. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Szia! Én 16 éve vagyok allergiás és anno a Clarite-nel kezdtem, szedtem azóta Zyrtec-et, Xyzalt és még sok mindent, de augusztus 2. felétől szeptember végéig mindig nagyon rosszul voltam, nem igazán segítettek a gyógyszerek. Most a tv-ben reklámozott Seffallert szedem...egész jól vagyok, bár lehetne jobb is. Ami nekem bevált, az a Rhinospray Plus orrspray. 1400 Ft körül van. Rendkívül gyors a hatása és az orrfolyás is abbamarad. Orrspray nélkül nem bírnám ki a szezont.


Esme.avantgarde: ez az injekció nagyon érdekelne. Ha ki tudnád deríteni a nevét, az nagyon jó lenne.

2010. aug. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!