Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik allergia elleni gyógysz...

Melyik allergia elleni gyógyszer jött be nektek a legjobban?

Figyelt kérdés
2010. aug. 22. 11:57
1 2
 11/14 anonim válasza:

amit a reklámba reklámoznak az általába nem jó. Igaz, nagyon egyénfüggő kinek mi a jó gyógyszer de a legjobb az ha elmész az orvosodhoz és kivizsgálna, majd ő kiír egy jót úgyis ami neked jó. én most AERIUS gyógyszert szedek naponta 1, és Rhinocort aqua orrspray. szénanátha/ torokkaparás/szemkönnyezés/orrfulyásra tökéletes.. amióta szedem azóta sokat segít!

L/17

2010. aug. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Pollen Grape tea,kapszula és orrspray.Növényi eredetű !!!

Grapefruit cseppek.Szintén nem gyógyszer, Herbáriákban kapható. Angyalka

2010. aug. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ami nekem nagyon bevált, és nem kell folyamatosan szedni hogy használjon, és olcsó is az a REVICET szopogatótabletta. Naponta 1-et kell elszopogatni...sokszor úgy csinálom, hogy reggel egy felet és délután a másik felét.

Gyógyszertárban lehet kapni vény nélkül..és kb 700Ft a 30szem, és olyan mintha zöld almás lenne! :D

Az allergia elleni gyógyszerekben 5mg cetrizin-származék szokott lenni általában..de ebben a duplája van, és azért nagyon hatásos.

Gyógyszertár tulajdonos ismerősöm ajánlotta. :o)

2010. aug. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
A szervezeted egy idő után megszokja a gyógyszert amit az allergiára szed, úgyhogy váltogatni kell kb. 4 évente. (Nekem legalább is kellett.) Régen Xyzal-t szedtem, de azt mára már megszokta a szervezetem, úgyhogy kaptam egy új gyógyszert aminek a neve Lendin. Csak reggel kell bevenni belőle egyet, és a bevételtől számított 1 óráig nem ehetsz, de nagyon jó. Nem panaszkodok. Az orrfolyásom is elmúlt, nem viszket a szemem, nem hapcizok. :)
2014. júl. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!