Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez mennyire igazságos, hogy...

Ez mennyire igazságos, hogy mire a fiatalokhoz ér a sor már csak kínai vakcina elérhető?

Figyelt kérdés
Nem mintha szakértő lennék, csak egyszerűen tartok tőle, hogy nem tudok más országban dolgozni, utazni, ha a kínait választom. Bosszant, hogy az idősebb korosztály esetében simán ment a Pfizer, most meg csak kína maradt. Ha ennyire komolytalanul vesszük az oltást, akkor nekem is lassan elmegy a kedvem tőle.

2021. ápr. 26. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Van pfizer és jönni is fog, de sajnos nem annyi és sokat kell várnod majd rá. Viszont nézd a jó oldalát, a propaganda gépezet orrba szájba tolja és hazudik róla, hogy jobb mint a pfizer (persze jó a kínai is, nem ez a kérdés most), szóval majd jut előbb-utóbb pfizer neked is:)
2021. ápr. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez így nem igaz, hogy csak a kínai maradt. Jelenlek kínaiból érkezett rengeteg, az tény. Lesz majd másik is, csak győzzed kivárni.
2021. ápr. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*jelenleg
2021. ápr. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Kecskeember ***** válasza:
A gyermekeket csak pfizer védőoltással fogják oltani.
2021. ápr. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A pfizert tartalékloják a kiskorúaknak, és a várandósoknak, ők nem épp nyugdíjasok.

Egyébként a kínai pl. vetélést okozhat, tehát ez logikus.

2021. ápr. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mivel a Pfizerről van a legtöbb adat, így azt adták azoknak akiknek a legjobban biztosra kellett menni. Súlyos beteg, terhes stb. Ez szerintem érthető és elfogadható.


Én azt szoktam mondani, hogy minden Vakcina biztonságos, és valószínűleg hatásos is, ezért mindenki azt kérje, amiben saját maga bízik.


Nem kaphat minden Pfizert, mert nincs annyi. Más országok azért vannak tőlünk lemaradva, mert nem vettek kínai és orosz vakcinát.


Összességében azt mondom, hogy ha neked Pfizer kell (megértem az érveid), akkor azt várd meg. Így is hamarabb kapod meg, mintha nem vettünk volna kínait és oroszt. Minden ember aki azokat kapta, előled állt ki a sorból.


Azt, hogy akik veszélyeztetve voltak Pfizert kaptak, teljesen megértem, gondolj bele, ha téged bokán rúgnak kicsit sajog de mész tovább, de ha egy idős nénit rúgnak bokán lehet eltörik a lába. Rájuk jobban kell vigyázni.


A megoldás az lenne, hogy EU szinten elfogadják az Orosz és a Kínai cuccot, mivel már van bőven magyar adat, így nem tudom mire várunk még.

2021. máj. 6. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!