Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen betegségem lehet?...

Milyen betegségem lehet? Nagyon félek! Mi történik velem?

Figyelt kérdés
Pontosan augusztus 5-én este kezdődött a dolog.Elkezdett menni a hasam, émelyegtem.(Már előtte pár nappal is éreztem néha fura émelygést, és többször kellett wcre mennem, de akkor nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget)Mindezt először gyomorrontásnak gondoltam,vártam pár napot hogy elmúljon.Azonban nem javultam, csak romlott a helyzet,úgyhogy elmentem orvoshoz,aki a Normix nevű antibiotikumot írta fel,és azt mondta vírusfertőzésem van.Beszedtem,de nem igazán tapasztaltam változást.Visszamentem az orvoshoz, és Cifran-t írt fel, hátha ez az erősebb antibiotikum segít.Azt is beszedtem, de a panaszaim nem múltak el.Már nagyon meg vagyok ijedve, állandóan fáj a hasam,a gyomrom, nem tudok enni,étvágytalan vagyok, émelygek, összevissza wc-znem kell naponta többször,puffadok,végtagfájdalmaim vannak, és hőemelkedésem.Nagyon legyengültem, már 6 kilót fogytam.Fáj amikor wc-zek.Viszont nem véres a székletem, régebben előfordult h vérzett de valószínűleg az aranyerem, mert már van jó ideje.Nagyon rosszul vagyok,már ki is száradtam teljesen..nem tudom mi lehet velem.Kérem segítsen valaki:( Nem akarok rákos lenni!Mi lehet ez?
2010. aug. 22. 20:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Istenem:S

Szerintem a ráknak nem ezek a jelei!!!!

Keress fel egy másik orvost, vagy célozz meg egy vérvételt!

Valamerre lépned kell még! Irány kórház!

2010. aug. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Rakos tuti nem vagy. De a sok antibogyo sajnos tonkreteszi a belflorat, aztan jon a cifrafosas meg hasfajas. Egyel naponta tobbszor joghurtot, kefirt- naturt, ne a cukros vackokat- attol biztosan jobb lesz kicsit. Aztan ha jobban vagy menj el egy masik dokihoz.
2010. aug. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%

első vagyok.

Nem azért, de ha megy a hasa pont nem tejtermékeket kéne ennie!

Először is hütőfürdő és vizes törcsi a láz miatt!!!!!!!!!!

Másodszor olyat egyél ami fogja a hasad, sósvizbe főtt krumpli, főtt rizs, keksz, piritós. És vizet igyál, avyg teát! Muszáj rengeteget innod!!!! HA KELL HA NEM IGYÁL!

2010. aug. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

A natúr joghurt és a kefír nem azért kell, hogy megálljon a hasmenés, hanem azért, hogy rendbejöjjön a bélflóra. Ugyanis a "puffadós" tetejű készítmények (így pl. egyes kefírek, tejfölök, joghurtok) tartalmaznak élő organizmusokat, amelyek segítenek az antibiotikumos kezelés hatására tropára vált bélflórát visszaállítani.


Amúgy ha nem múló a hasmenés, akkor először is a folyadékpótlás szükségszerű, tehát naponta három liter víz. És nem kevesebb, mert kórházba fogsz kikötni. Mese nincs. Ha kiszáradtnak érzed magad, akkor irány a ügyelet, és kezdjék el az infúziós kezelést, nem játék a kiszáradás!

2010. aug. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

De épp ez az hogy nem tudok enni, mert azonnal émelygek meg nyomja a gyomrom...:S

Az antibiotikumok mellett végig szedtem probiotikumot.

Az orvos meg nem is az én orvosom volt, mert az enyém szabadságon van..Szóval így még gázabb helyzet.Kb mire utalhatnak a tüneteim?Elég erős fájdalmaim vannak időnként, a végtagjaim,főleg a bal lábszáram pedig folyamatosan sajog.Mintha órákig tornáztam volna... :(

Azt kifelejtettem hogy 18 éves lány vagyok.Idén jönne a szalagtűző, az érettségi...

2010. aug. 22. 20:26
 6/20 A kérdező kommentje:
Igen megjártuk pénteken az ügyeletet,mondták hogy kiszáradtam és kaptam egy por alapú káliumpótló készítményt.Normolytot azt hiszem.
2010. aug. 22. 20:28
 7/20 anonim ***** válasza:

Akkor elvileg a belfloradnak rendben kene lennie. De nem ertem hogy virusfertozesre miert kaptal antibogyot?


Sztem kene neked egy rendes kivizsgalas. Ezt nem lehet tavgyogyitani es ha nagyon szarul vagy menj vissza a korhazba.

2010. aug. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nekem a crohn betegségem kezdődött így, de ne parázz amíg nem muszáj... Orvos, vérvétel, gasztroenterológus. A gép mögül mást nem lehet...
2010. aug. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Voltam vér és vizeletvizsgálaton is, azt kifelejtettem.A vérem gyulladásra utalt a szervezetemben,a vizeletemben pedig sok a baktérium.

Nem kórházban voltam,hanem háziorvosnál, vidéken élek,ott nincsen kórház.

2010. aug. 22. 20:38
 10/20 anonim ***** válasza:
Te Szegény lehet hogy tényleg valami makacs vírusfertőzésed van.Arra nem hat az antibiotikum. Max. még jobban kikészítette az emésztőrendszeredet.Hogy lefogytál nem csoda ha nem tudtál enni ráadásul inni se . Lehet hogy ennek a hat kilónak a nagyrésze vízveszteség.Csak vissza kell menned az orvoshoz vagy egy másikhoz mást nem tehetsz. Jobbulást.
2010. aug. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!