Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet hozzájutni...

Hogyan lehet hozzájutni "lepattanó" vakcinához?

Figyelt kérdés

Sokat hallottam az elmúlt pár héten hogy valahogy időpont nélkül be tudják oltani az embert (ha megmarad olyan oltás ami neki kell).


Az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudhatom meg, hogy van még megmaradt oltás?



2021. ápr. 29. 08:40
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
93%
Facebook, lepattanó vakcinák Budapest csoport
2021. ápr. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
55%
Oltópontok most is tele b.zi kis nyikhajokkal, akik a haverjaikat hívogatják. Regjük persze nincs, nekik qrva fontos most beoltani magukat, hogy tudjanak majd inni bent is. És persze már megint nem küldik el őket, aki meg szabályosan próbálna regisztrálni az forduljon fel.
2021. ápr. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
46%

engem csak az akaszt ki, hogy (családomban is) sok olyanról tudok, akik krónikus betegek (de fiatlok) és csak azzal olthatóak és mások meg lenyúlják előlük. Azért is vállaltam a kínait, hogy akiknek tényleg szüksége van rá, megkaphassa.


Ha egészséges vagy, ne válogass.

2021. ápr. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
71%

Én most jövök a lepattanóról. Véletlenül keveredtem oda a Budai Irgalmasrendi Kórház oltópontjához a Komjádi Uszoda mellett, és ott viszonylag kevesen álltak, egy óra alatt bejutottam, kaptam Pfizert időpont nélkül is.


Totál káosz, ami itt van.

2021. ápr. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
20%
Aki időpont nélkül ment oda, úgy rúgtam volna ki, hogy a lába sem éri a földet. Már megint az ügyeskedők, aki meg szabályoson játszik azt leszarják.
2021. ápr. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
100%
És kedves utolsó hogy szereztünk volna mára időpontot Pfizerre, mikor lehalt a rendszer egész nap. Akinek meg korábban volt regisztrációja mára, annak nem Pfizerre volt, ahol én voltam (és máshol is ezt hallottam) ott soron kívül mehettek a másik fajta oltásra azok akik regisztráltak.
2021. ápr. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
24%
Ahogy én. Nem tudtam szerezni, ezért nem mentem. Nem az a megoldás, hogy állandóan a kiskapukat keressük.
2021. ápr. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
100%

Meghirdetik, hogy van 100E Pfizer

Regisztrálni nem lehet rá, ezért az átlag ember gondolja elmegy oltópontra és megkérdezi, h kap-e regisztráció nélkül is.

A válasz igen, elvégre cél az oltottak számának növelése (helló 4 millió ugye)

Mi ezen a kiskapu?


Ha egy nagy koncertre meghirdetik, hogy lehet online jegyet venni, de a rendszer lehal a sok érdeklődő miatt, ezért te elmész a jegypénztárhoz venni, az kiskapu?


Vagy inkább az a gond, hogy te nem kaptál, mert nem mentél el?

2021. ápr. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
100%

@15


Annyi eszed van, majd elszállsz, nagyokos...


A sorban gyakorlatilag csak időpont nélküliek álltak, mivel a rendszer lehalása miatt nem tudtunk foglalni. Ha csak az időpontra érkezők lettek volna, az orvosok malmoztak volna egész nap.


Játszanék én szabályosan, de órákon át nem jött be az oldal. Te meg inkább tájékozódj, ne a szádat habosítsd!

2021. ápr. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
51%

Rossz hasonlat. Aki odament az úgy akart kapni, hogy nem tartja be a játékszabályokat, vagyis mintha nem akarna jegyet venni a koncertre, csak megnézni! Te nem azért mentél oda, hogy ott regisztrálj, mert online nem megy, hanem csak hogy egyszerűen leessen valami.

És akkor szemét módon ezt látva még meg is változtatják a játékszabályokat, utólag. Miért kéne nekem abból kiindulni és odamenni, hogy akkor majd ott kapok reg nélkül? Miért nem lehetett volna csak annyit eloltani, akinek van időpontja, a többivel meg megvárni, amíg összegyűlik az online foglalás? Az oltóponton lehet tárolni, de még felolvasztás után is lehet napokig.

2021. ápr. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!