Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet hozzájutni...

Hogyan lehet hozzájutni "lepattanó" vakcinához?

Figyelt kérdés

Sokat hallottam az elmúlt pár héten hogy valahogy időpont nélkül be tudják oltani az embert (ha megmarad olyan oltás ami neki kell).


Az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudhatom meg, hogy van még megmaradt oltás?



2021. ápr. 29. 08:40
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
86%

@17


Akkor erről lemaradtál. Kaphattál volna, de nem mentél utána. Megkapta más. Ha mindenki ilyen kur.a "becsületes" lett volna ma, mint te, akkor ma nem ezreket oltanak be, csak pár száz embert. Ez jobb lett volna?


Baromi régóta várok oltásra, régebben a víruson is átestem, mégsem kaptam kártyát sem, hiába jeleztem. Menj utána a dolgoknak, de szádat tátsd!


Neked is érdeked, hogy minél többen legyenek beoltva, meg mindenki másnak is. Ne azokat okold, akik élelmesek, okold a sz.r rendszert!

2021. ápr. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
100%

@20


Nem tudom, te melyik országban éltél mostanáig, de ez hónapok óta így megy. Nem előztem meg senkit, az időponttal rendelkezőket soron kívül előre engedték.


"Miért nem lehetett volna csak annyit eloltani, akinek van időpontja, a többivel meg megvárni, amíg összegyűlik az online foglalás?"


Azért, mert nem szabályok öncélú betartása a lényeg, hanem a vírus leküzdése. Az orvosok nem azért oltják be az időponttal nem rendelkezőket, mert szemetek, hanem mert érdekük nekik is és mindenki másnak is.


Majd ha a "bíró" betartja a játékszabályokat, és nem a sz@r kínai vakcinát akarja lenyomni a torkomon, amit ők sem mertek semmilyen kockázati csoportnak beadni, mert annyira "tuti jó", és nem kibertámadásról hadovál, hanem elismeri azt, hogy simán túlterhelődött a rendszer, akkor majd én is betartom.

2021. ápr. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
100%

Ezt mondom én is, semmilyen "játékszabály" megszegés nem volt. Akinek volt bármire regisztrációja az soron kívül mehetett be. A 100 ezer adagra max 1-2 ezer tudott regisztrálni, egész nap nem működött az oldal.


Én hónapok óta regisztrálva vagyok, gondoltam odamegyek, megpróbálom. Ha elküldenek megértem, hazajövök és várok tovább, de nem küldtek, mert nekik is az volt a céljuk, hogy minél többet oltsanak be.

2021. ápr. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogok egy órát autókázni, meg 3 órát tömegben ácsorogni a bizonytalanra. Mondják meg, hogy akkor 10 órától ez a szabály és akkor majd eldöntöm, hogy megyek-e vagy nem, tudván, hogy ha megyek, akkor nem dobnak ki.

Ez nem megoldás, hogy a Főhülye kitalál valami ostobaságot éjszaka minden előkészítés és szervezés nélkül, aztán utána az özönvíz, majd lesz valami.

2021. ápr. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:

Választhattad volna az értelmes emberek megoldását:

Oda telefonálsz.

Megmondták volna, hogy igaz-e, megmondták volna azt is, hogy mennyi ember van kb és mennyi adag van még.

2021. ápr. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
100%

25-ös

Ja persze telefonáljon csak oda egyszerre fél millió ember, úgyis ráérnek ott telefont kapozni egész nap, mikor kilométeres sor van, meg ők sem tudnak semmi hivatalosat amúgy sem. Egyéb hülye ötlet?

2021. ápr. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
100%
Tragikomikus dolgok mennek ebben az országban.
2021. ápr. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
Látod, egyesek szerint mégis ez a normális és én vagyok a hülye, nem az aki - szándékosan ráadásul - elb..ta.
2021. ápr. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:

25-ös

Tudod mit mondtak volna, ha felveszik fél óra után: jó nagy sor van, mi innen nem látjuk a végét, meg nem is tudjuk ki melyikre vár és van-e időpontja egyáltalán, ha akar, jöjjön, ha szerencséje van még sorra is kerülhet talán, de megígérni nem tudom.

Szerinted ezzel mégis mire mentem volna?

2021. ápr. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim válasza:
Jövő héten újabb 100,000 Turbo Man baba fog érkezni. Vigyázz, le ne maradj!
2021. ápr. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!