Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet hozzájutni...

Hogyan lehet hozzájutni "lepattanó" vakcinához?

Figyelt kérdés

Sokat hallottam az elmúlt pár héten hogy valahogy időpont nélkül be tudják oltani az embert (ha megmarad olyan oltás ami neki kell).


Az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudhatom meg, hogy van még megmaradt oltás?



2021. ápr. 29. 08:40
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
És te mit mondtál? 0!
2021. máj. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim válasza:
Adasd be magadnak mondom az 5 napig pozitív tartományban tárolt vakcinát! Nyugodtan, egészségedre!
2021. máj. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:

Szerencse, hogy te okosabb vagy, mint a gyártó, seggfej.

Az eredeti felvetésem az volt, hogy nem kellett volna eloltani pénteken mindet, hanem pár nap alatt szépen a beérkezett regisztrációk szerint, nem pedig az odaálló potyázóknak. És erre tökéletesen alkalmas az 5 nap. Szerintem tovább már ne égesd magad.

2021. máj. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim válasza:
Te ne égesd magad te ostobaság! Ha én nem vagyok okosabb a gyártónál, akkor te meg ne akarj már okosabb lenni az orvosoknál! Megvan az oka, hogy miért így rendezték az egészet. Veled ellentétben nem akartak kockáztatni az emberek egészségét.
2021. máj. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:

És tovább égeti magát...

Persze, hogy megvan az oka. A Főhülye kiadta az ukázt, hogy péntek 23:59-ig el kell oltani, hogy meglegyen a 4 milliója.

2021. máj. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim válasza:
Te meg csak egy ostoba maradsz.
2021. máj. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
Olyan értelmetlen ez a veszekedés😔
2021. máj. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:

"Az eredeti felvetésem az volt, hogy nem kellett volna eloltani pénteken mindet, hanem pár nap alatt szépen a beérkezett regisztrációk szerint, nem pedig az odaálló potyázóknak."


Az odaálló "potyázók" mindegyike szépen regisztrált volna - ha tudott volna. És elment volna akkor, amikorra időpontot kap. Mivel ez nem volt lehetséges, ezért mentek oda személyesen.


Nem ezzel van a gond, hanem azzal, hogy a miniszterelnök szerint az egy jó módszer, ha egy kellően kis teherbírású weboldalon elérhetetlen vakcinaregisztrációt követően százezrek rohanják meg az oltópontokat a járvány közepén a köztudottan legnépszerűbb vakcina miatt, mert így tuti meglesz a napi adag, hogy elérhessük az előirányzott 4 milliót.


Semmi nem számít, még az emberélet sem, csak a politikai haszon.

2021. máj. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!