Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi az oka, hogy nem oltatod...

Mi az oka, hogy nem oltatod be magadat koronavírus ellen?

Figyelt kérdés

Többektől hallottam, hogy különböző indok miatt nem veszik fel az oltást.

Ti milyen egésszégkárosodást tartotok kockázatosnak az oltással kapcsolatban?



2021. ápr. 30. 08:42
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
24%
Vannak akik válogatni azt tudnak de írni nem?!
2021. ápr. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
#9-es! Pár hónap elteltével azért beolt gondolom.
2021. ápr. 30. 10:07
 13/31 A kérdező kommentje:
#10-es! Többi vakcinában nem bízol?
2021. ápr. 30. 10:15
 14/31 anonim ***** válasza:
32%
Én addig nem fogom ameddig pricher,vagy nyugat európai vakcinát nem kapok
2021. ápr. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
9-es vagyok, én már egyáltalán nem is fogom kérni. Októberig jó a fideszkártyám:D
2021. ápr. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
78%
Én is át estem rajta... Ez több védettséget ad, mint az oltás.
2021. máj. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

#16-os!

Ezt meg mire alapozod?

Antitestből az oltásnál termelődik több, mint ha átesel a betegségen, Az Astra állítólag nagyon erős sejtes választ ad. Merkely Béla szerint, ha átestél a betegségen, akkor egy oltás is elég, hogy fennmaradjon a védettség.

2021. máj. 2. 22:22
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

Hm... lázasan fetrengetem egy hétig, majd elküldtek PCR-re, ami negatív lett. Lázasan fetrengetem még egy hétig, aztán utána jobban lettem. Most jött meg a vérvizsgálat eredménye, koronás voltam, a szervezetem baromi sok ellenanyagot termelt.


Tehát a jelenleg a tesztelés egy rakás szart nem ér. De higgyem el azt, hogy egy ugyanolyan összekpkodott oltás majd magasabb védettséget ad, mint a szervezet természetes ellen álló képessége. Hát... nem hiszem. Nekem jelenleg van egy leletem arról, hogy a szervezetem bőséggel rendelkezik ellen anyaggal. Hány oltásos mondhatja ezt el? hm?

2021. máj. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

"Tehát a jelenleg a tesztelés egy rakás szart nem ér." - Ez így nem igaz

Ha egy hétig lázasan fetrengesz, akkor nem biztos, hogy ki lehet mutatni a vírust PCR-rel, lehet, hogy túl késő.

2 Hét után már nézték a vérben az IgM-et és IgG-t is talán, ami pozitív eredményt hozott.


"De higgyem el azt, hogy egy ugyanolyan összekpkodott oltás majd magasabb védettséget ad, mint a szervezet természetes ellen álló képessége."


A gyógyszergyártók, laborok, egészen biztos, hogy alaposan

vizsgálták az ellenanyag szintet az oltás után.



""Az eredmény megnyugtató, a minimális 50-es értékkel szemben közel 600 az ellenanyag szint. Ez az érték a modernebb vakcináknál magasabb, de a betegségen átesetteknél 400 körüli értéket mérnek"


"Hány oltásos mondhatja ezt el?"


Az oltottak döntő többsége elmondhatja ezt magáról. Az időseknél előfordulhat, hogy nincsen antitest, de a sejtes immunválasz ott is jól véd.

[link]


Kérdezz meg egy immunológust vagy csak a háziorvosodat, hogy van-e értelme pár hónap múlva még egy oltásnak, hogy hosszabb ideig legyél védett.

2021. máj. 3. 18:15
 20/31 anonim ***** válasza:
Kérdező... te egy kultúrált ember vagy... ez tök jó :)
2021. máj. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!