Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi az oka, hogy nem oltatod...

Mi az oka, hogy nem oltatod be magadat koronavírus ellen?

Figyelt kérdés

Többektől hallottam, hogy különböző indok miatt nem veszik fel az oltást.

Ti milyen egésszégkárosodást tartotok kockázatosnak az oltással kapcsolatban?



2021. ápr. 30. 08:42
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Egyébként nem alapvető, hogy az emberek tisztában vannak azzal, hogy mit mér pontosan a PCR, milyen alkotóelemekből áll a védettség, ami kialakul, bár elég sok szó esik erről mostanában. Csak 18-asnál az az érzésem, hogy a tájékozottság nem áll arányban a határozottsággal.
2021. máj. 3. 18:50
 22/31 anonim ***** válasza:
jaja... mindenki baromi tájékozottnak hiszi magát... ami éppen így van jól... a nap végén mindenki magáért felel...
2021. máj. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Én azért mert több mint 8 hónapja estem át a betegségen és még a mai napig nagyon magas ellenanyagszintet termel a szervezetem. Volt vizsgálat és a háziorvos is rácsodálkozott,hogy ezt hogy oltás nélkül. Hát úgy, hogy a szervezet nem hülye és védi magát.
2021. máj. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

#23-as!

Rendben, te akkor kivizsgáltattad magad és konzultáltál háziorvossal.

2021. máj. 5. 11:12
 25/31 anonim ***** válasza:
23.as vagyok. Igen. Még várok egy tesztre, hogy elérhető legyen Magyarországon, de alapjába véve, alapból kialakult az amit az oltással akarnak elérni.
2021. máj. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 everlight ***** válasza:
64%
Felesleges placebo,már rég kialakult volna az immunitás,ha nem zárták volna be az embereket 1 évre,akik munka nélkülivé vállnak-válltak éheznek,nem fogja érdekelni őket éppen mit hazudik a média,a napi halálozások felét,a vírusra fogni,hogy ne kelljen szembe nézni az igazsággal,ennyi erővel a napi halálozások egészét rá lehet fogni és napi 4-500 halálozást kötni a kamu vírushoz,és ki lehet jelenteni,hogy más betegség nincsen.
2021. máj. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
27%
Mert sok az idióta, remélem elpusztulnak a vírusban
2021. aug. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 Theophilus válasza:
Mert hiszek Istenben, hiszek Jézus Krisztusban...
2021. aug. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

#28-as!

A bécsi püspök is hisz Istenben és Jézusban mégis Oltópontot csinált a Stefansdomból.


[link]

2021. aug. 17. 09:30
 30/31 Theophilus válasza:

#29

Ebből is látszik hogy nem hisz benne, mert ha hinne akkor Istenre bízná az életét s azt hogy abban megengedi-e az Úr a betegségeket a rosszat a jót, vagy sem...

2021. aug. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!