Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lemaradtam a Pfizer oltásrol...

Lemaradtam a Pfizer oltásrol pedig mindenképpen azt akartam kapni, akkor most mi lesz?

Figyelt kérdés
A hatékonysága, módszer ahogyan előállították tehát ez tudja megfékezni szerintem a legjobban a COVID mutánsokat. És a sima covidot is. Az amcsi-németek jó kis vegyületet hoztak létre elleni. Hiába bajlódtak az Oroszok. És eleve a biztonság miatt is akartam ezt. A Modernátol ezzel szemben már több embernek is volt nagyobb baja rövidtávon. Kérdéses, hogy milyen hosszú távú mellékhatásai lenénnek. Na meg annyira nem is tudták hatékony módon elkészíteni. Hiába mrns. Elvileg a mutánsok képesek elég jól odavágni ha elkapod a covidot. És a Pfizer mellett szóljon még az, hogy a gyerekeknek azt adják tehát hosszú távú mellékhatásai sem lehetnek olyan kemények. Illetve ha ezzel vagy beoltva elvileg tovább sem adhatod. 18 éves vagyok kaphatok még Pfizert. Ha nem akkor melyik vakcinában bizzak meg. A közeljövőben jön még Pfizerhez hasonló vakcina forgalomba?

2021. ápr. 30. 23:35
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Minden héten jön Pfizer oltás Magyarországra. Ha most lemaradtál, majd kapsz legközelebb.
2021. ápr. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

A 16-18 éveseknek el van különítve a Pfizer vakcina,május tíztől kezdik majd beadni,az érettségi után.A fiam is ugyanennyi idős,hétfőn kezdi a vizsgáit.

Benne volt a mai hírekben is.

2021. máj. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
23%
Felháborító, hogy a nyikhajokat oltják vele, aki meg 3x annyi idős, annak nem adnak belőle szándékosan! Alig betegszenek meg tőle, nyáron iskola sem lesz, mi a fenének veszik őket előre ?
2021. máj. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért bajlódtak volna hiába az oroszok? A legkeményebb immunválaszt a Szputnyik váltja ki...
2021. máj. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!