Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet abból nagyobb probléma,...

Lehet abból nagyobb probléma, hogy a Clexane-t izomba adták be?

Figyelt kérdés
Két hete a kórházban történt, és azóta is kék-zöld és ott egy csomó. Nem javul semmit, és ma még meg is fájdult...
2021. máj. 1. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudják izomba adni, ahhoz túl rövid a tű.

Kórházban pedig, végképp kizárt a helytelen beadás.

Az viszont gyakran előfordul, hogy egy hajszáleret eltalálnak vele, ettől van az elszíneződés (véraláfutás).

2021. máj. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csak egy hajszáleret ért, a csomó idővel felszívódik.

Mivel a Clexane otthoni használatra is adható, abszolút biztonságos ebből a szempontból.

Beadtam belőle 200 db-ot, azzal a rövid tűvel nem érünk el izmot.

2021. máj. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Na meg mivel verhigito persze hogy könnyebben lesz veralafutas. De ahogy írták, nem tudják izomba adni mert ahhoz kicsi a tű.
2021. máj. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát, azért combba, vagy karba, nagyon alacsony testzsír százalék mellett nem zárnám ki a lehetőségét 100%-ban... De nem hinném, hogy kórházban ilyen hibát elkövetnének, én is hajszálérre tippelnék. Három hónapja injekciózom magam, hasba, tutira csak bőr alá megy, de vagy háromszor nekem is úgy sikerült, hogy ott maradt a csomó, meg a színes paca utána.
2021. máj. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!