Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi ez a Pfizer hisztéria?

Mi ez a Pfizer hisztéria?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvasom, hogy csak a Pfizer kell és csak az a megbízható. Miért? Miből fakad ez a nagy bizalom? Pont az a legmodernebb legkevésbé kipróbált technológia.

Én nem mondom, hogy rossz oltás. Nem vagyok oltás ellenes, de mi azt mondtuk a férjemmel, azt választjuk amit először kapunk. Nekem már van is ellenanyagom. Közben meg látom, hogy egymást tiporják az emberek egy pfizerert. Most nem azért, de ott is jó eséllyel fognak megfertőződik, ahogy nézem a képeket.

Mi meg beballagtunk idopontra a haziorvoshoz, kevesen voltunk egyszerre és nem is kellett várni.

Ha a Pfizer fizetne nekem se lennék hajlandó ott nyomorogni 6-8 órákat.

Mi az oka, hogy pont abban bíznak az emberek?



2021. máj. 2. 16:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
90%

Ha láttál fotókat a pénteki ramazuriról, észrevehetted, fiatal korosztályba tartozók voltak leginkább.

Ők azok, akik talán mennének külföldre nyaralni, dolgozni. A jelenlegi állás szerint a kínaival, orosszal nem sok ország enged be. A Pfizer pedig elfogadott vakcina az EU-ban például.

2021. máj. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
63%
#10 meghaltak miután beoltották őket. Tehát azt nem lehet levonni belőle, hogy az oltás miatt haltak meg, viszont nem is zárható ki. Pont mint a covid áldozatoknál, csak ugye az a fránya kettős mérce...
2021. máj. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
11 na ez egy jó logikus érv. Erre pont nem gondoltam. 🙂
2021. máj. 2. 16:35
 14/21 A kérdező kommentje:
12 na hat ezaz... ez így semmit sem mond. Egyértelmű hogy minden nap halnak meg emberek. Az a nem mindegy, hogy mitől.
2021. máj. 2. 16:36
 15/21 anonim ***** válasza:
14%

#14, oké, akkor így talán többet mond. 2020-ban 351 vakcina utáni haláleset volt jelentve, 2021-ben ezidáig 3139.



[link]

2021. máj. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
87%

Pfizerrel a krónikus betegeket és az időseket oltották jobbára, ezt adták be a fogyatékkal élők intézetében és az idősotthonokban is. Hogy abból hányan haltak meg, azt nem tudom, de nyilván arányában többen, mint akik fiatalon és egészségesen kapják/kapták meg.

Ergo ez alapján nem érdemes véleményezni, hogy mennyire veszélyes avagy veszélytelen.

2021. máj. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
42%
"persze tudom, kamu, meg konteó" Ha tudod, hogy kamu, akkor miért osztod meg? :)
2021. máj. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
57%
#17 jujj de mókás vagy.
2021. máj. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
51%

Nem vagyok "Pfizer fan" a Modernát is ugyan úgy elfogadnám ha azt ajánlanának fel.


Autoimmun pajzsmirigy betegségem van szóval oroszt biztos nem fogadnék el, a Kínainak szintén erősen mutyi szaga van, azt se eröltetném. Az AstraZeneca-t is több országban leállították, mert volt vele gebasz, így inkább maradnék a Pfizernél vagy Modernánál. Lehet rám köpködni. Hajrá.

2021. máj. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

19 ez nem köpködés. Nyilván nem arról van szó, hogy akinek eü okokból kell azt kapni, annak az kell. De ha logikusan belegondolsz. Most veletek van kitolva. Hisz vagy a krónikus nyavalyakkal kockaztatod a covidot az oltoponti pankracioban vagy várhatsz ki tudja meddig.

Az astrat pedig a verrogkepzodes miatt állítottak le sok helyen amit, mint linkeltem már korábban a pfizer és a moderna is ugyanúgy okoz. Szoval az a része politikai és vagy gazdasági lejáratás volt csak.

Ettől függetlenül elfogadom, ha van olyan betegség, amit pont a pfizerrel már széles körben teszteltek, akkor nyilván aki abban szenved, ezt akarja. Nem is erről szól a kérdés.

2021. máj. 2. 21:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!