Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi ez a Pfizer hisztéria?

Mi ez a Pfizer hisztéria?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvasom, hogy csak a Pfizer kell és csak az a megbízható. Miért? Miből fakad ez a nagy bizalom? Pont az a legmodernebb legkevésbé kipróbált technológia.

Én nem mondom, hogy rossz oltás. Nem vagyok oltás ellenes, de mi azt mondtuk a férjemmel, azt választjuk amit először kapunk. Nekem már van is ellenanyagom. Közben meg látom, hogy egymást tiporják az emberek egy pfizerert. Most nem azért, de ott is jó eséllyel fognak megfertőződik, ahogy nézem a képeket.

Mi meg beballagtunk idopontra a haziorvoshoz, kevesen voltunk egyszerre és nem is kellett várni.

Ha a Pfizer fizetne nekem se lennék hajlandó ott nyomorogni 6-8 órákat.

Mi az oka, hogy pont abban bíznak az emberek?



2021. máj. 2. 16:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
68%
A belpesti hipsterek kitalálták, hogy csak az a jó, mert modern, divatos, amerikai. Kóla, puska, sültkrumpli...
2021. máj. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom de rettenetesen gáz.
2021. máj. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
67%
Semmi. A média felfújja.
2021. máj. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
15%
Nem hipsterek. Éberek.
2021. máj. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
4 ezt kifejted? Mert a kommented arra utal, szerinted is ez valami különlegesség.
2021. máj. 2. 16:11
 6/21 anonim ***** válasza:
57%
Az különösen mókássá teszi az egészet, hogy a tények sem érdeklik a fájzer fanokat. :D Pedig csak utána kéne olvasni, hogy milyen feddhetetlen a fájzer (meg igazából az összes vakcinagyártó).
2021. máj. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
91%

A kínaiban a minőség és az ország kommunikációja miatt nem bízom. Az oroszban "csak" az utóbbi miatt nem.

Az Astrától nagyon sokat vártam, de 40 alatti nőként a vérrögképződéses mellékhatás "célcsoportjában" vagyok, ez érvényes a Jahnsenre is.

Kizárásos alapon maradt a Pfizer vagy a Moderna, de Modernából alig van.

(Amúgy úgy terveztem, elfogadom az Astrát, ha hozzájutok, de a pénteki káoszban kaptam Pfizert.)

2021. máj. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
20%

Pfájzör fanoknak. :D (persze tudom, kamu, meg konteó)



[link]

2021. máj. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

7 a pfizer és a moderna ugyanakkora eséllyel okoz verrogot. Csak itthon nem reklámozzák. De amerikai kutatást meg lehet róla találni a neten. Ebből kifolyólag en azt gondolom a kínai és az orosz is csak nyilván onnan nem jön info egyáltalán. Szoval ezért nem érdemes a pfizerre várni ha ez a gondod.


[link]

2021. máj. 2. 16:20
 10/21 A kérdező kommentje:
8 hat mindenesetre nem túl átfogó 🙂 azért ha beoltanak 1 millió embert abból sok meg fog halni 1-5 heten belul. Kérdés hogy ezek a számok mik? Akik meghaltak MIUTÁN beoltottak oket, vagy akiket felboncoltak, megvizsgáltak és megállapították, hogy a halál oka biztosan az oltas volt?
2021. máj. 2. 16:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!