Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » AstraZeneca oltás után 38...

AstraZeneca oltás után 38 fokos láz, Kalmopirin jó lesz?

Figyelt kérdés
Ma reggel kaptam, az éjszaka elég nehéznek ígérkezik, Kalmopirin jó ilyesmire? Fejfájás, és 38 fokos láz, hidegrázás, ha felkelek.

2021. máj. 3. 21:08
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
85%

8 moderna első oltás: semmi mellékhatás

második: fejfájás, hidegrázás, aluszékonyság (egész nap aludtam), hányinger, délben kaptam meg és éjszaka kezdődött a rosszullét, 1 napig tartott, most a második nap már sokkal jobb.

2021. máj. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
89%
Kitartást és jobbulást kívánok nektek,nagyok vagytok!
2021. máj. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
60%

Én is tegnap reggel kaptam az AstraZenecat.

Kalmopirin teljesen jó.

Nálam is láz, 38,4..hidegrázás, fejfájás, plussz nekem a karom is eléggé fáj, piros folt is van a karomon.

2021. máj. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Most délre kb minden tünet egy csapásra megszűnt, kicsit még fáradt vagyok, de ennyi.


Tehát tegnap reggel oltás, tegnap estére hidegrázás, 37-38 fokos láz, most másnap délre eltüntek a tünetek.

2021. máj. 4. 14:55
 15/20 anonim ***** válasza:
49%
Gratulálok első válaszoló! Egy díjnyertes barom vagy!
2021. máj. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
21%
Miért is lenne díjnyertes barom az 1-es? Totál igaza van. Egy egészséges ember most csak sikerült megbetegíteni ezzel a xarral. Hurrá.
2021. máj. 5. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Kedves 15 és 16-os nem ez volt a kérdés. Köszi. Amúgy már rendben vagyok.
2021. máj. 5. 06:29
 18/20 anonim ***** válasza:

én is most kaptam az Astrát es ugyanezek a tüneteim.

azt nemtudom,hogy normális-e az,hogy a kalmopirin beszedése után már hosszú ideje nem izzadok,pedig attól mindig kellene(legalább is én mindig izzadtam a kalmopirin után😅)

2021. máj. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Kalmo leviszi a lázat, szerintem normális. Nekem második nap már csak enyhe szemfájdalom, illetve a karomat érzem kicsit.
2021. máj. 6. 09:06
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

#18, szerintem egyszerűen nem volt olyan magas a lázad. Nem direkben a Kalmopyrin izzaszt, hanem átállítja a hőközpontodban a termosztátot normál testhőmérsékletre. Utána a testnek megvannak a maga mechanizmusai, hogy ezt beállítsa, és ebből csak az egyik az izzadás. Legalábbis én így tudom, amúgy más lázcsillapítókat szoktam inkább használni.


Viszont kiszáradás miatt is lehet, szóval figyelj oda, hogy igyál eleget.

2021. máj. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!