Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van esély rá, hogy Sputnik V...

Van esély rá, hogy Sputnik V oltással lehet majd később utazni Eu-n belül?

Figyelt kérdés

Sputnik vakcinàt kaptam.Tudom, hogy még nem fogadták el Euban,de szerintetek el fogjàk fogadni egy éven belül és lehet vele külföldre utazni?

Köszönöm a válaszokat!



2021. máj. 5. 16:05
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Úgy tudom, beadták a dokumentumokat engedélyezésre, most vizsgálják. Szerintem 2-3 hónapon belül engedélyezni is fogják. De az is lehet, hogy jóval hamarabb. A jövő évig biztosan nem kell várni rá.
2021. máj. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
14%
Az EU-nak nincs a nyelve az oroszok hátsójában, mint a magyar kormányfőnek, szóval szerintem esélytelen. De majd kiderül.
2021. máj. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem engedélyeztetve lesz hamarosan, a Sinoval együtt.
2021. máj. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%

Folyamatban van az engedélyezése, szóval szerintem igen.

(Amúgy legrosszabb esetben negatív PCR kell majd, szóval pánikra nincs ok. :D )

2021. máj. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
10%
Vizsgálják jelenleg, de a szlovák, brazil stb botrány után azért elég esélytelen.
2021. máj. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%
Már vizsgálják, ha nem találnak vele bajt, akkor onnantól egyenértékű lesz a Pfizerrel utazás szempontjából. Németország és Ausztria is jelezte már, hogy amint megvan az EMA engedély, ők is vennének. Nehéz megjósolni mi lesz, de nekem érzésre az tűnik valószínűbbnek, hogy megkapja.
2021. máj. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
#5: A szlovák történet csak politika, a brazilok meg attól félnek, hogy náthásak lesznek tőle.
2021. máj. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%
Most már én is idegeskedek kicsit, mert Sinopharmot kaptam és juni elején utazok Ausztriába. Remélem elfogadják.
2021. máj. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%

8

Ha lesz Eu-s vakcinaútlevél a Sinot biztosan nem fogják elfogadni. De nem kell aggódni egy PCR-teszttel ki lehet váltani továbbra is.

2021. máj. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
#8: A Sinopharmra úgy tudom, nem adtak be engedélykérelmet, így nem is fog EU engedélyt kapni. Az országok köthetnek egymás között megállapodást. Egyedül ebben bízhatsz.
2021. máj. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!