Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A kimerültséget hogy lehet...

A kimerültséget hogy lehet gyógyítani, ha az ember nem teheti meg hogy "megpihen"?

Figyelt kérdés
Az elmúlt kb. 5 évem elég intenzív volt, sajnos nem jó szempontból. Pár évig ezt jól bírtam, de az elmúlt időkben teljesen kimerültem. Sajnos jelenleg nem tehetem meg, hogy elmegyek szabira, vagy pihenni, mert anyagilag minuszban vagyok. Sőt, még több a tennivaló. Testi tüneteim is vannak, már az alapvető dolgokat is kínszenvedés megcsinálni. Ebből az állapotból hogy lehet kijönni? Fiatal vagyok, még terveznék.

2021. máj. 6. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
De muszáj megpihenni, vagy a tested kényszerít majd hosszabb pihenőre, úgy megbetegszel.
2021. máj. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem pihenéssel, akkor már csak a betegség vagy a halál marad. Én a pihenést választanám.
2021. máj. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, ha nem pihensz, és a szervezeted úgy látja, gondoskodik róla, hogy pihenj! Csak abból már nem jössz ki olyan jól.

Addig örülj, amíg ezt saját döntésből megteheted, és igen, néha meg is kell tenni!

2021. máj. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En is így voltam vele, majd olyan testi tünetekkel kerültem kórházba hogy a saját lábamon nem tudtam hazajönni, nem is engedtek....ez így három hét kenyszerpihenot vont maga után. Idén megint éreztem hogy kezdek ugyanoda jutni és teljesen kiborultam hogy most se anyagilag se Munka szempontjából nem alkalmas a pihenés, meg úgy se tudnék itthon pihenni. Na amikor megint eleg erős fizikai tuneteim lettek, kórház előtt kivettem inkább öt nap szabadságot. Nem gondoltam volna h ennyit segít de ég és föld a különbség. Pedig néha a falat kapartam hogy ne nyissak meg egy e-mailt se, de így megúsztam öt nappal és megérte
2021. máj. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!