Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha az ember folyton kényszerbő...

Ha az ember folyton kényszerből kel fel mert megzavarják az alvási ciklust, akkor ez okozhat kimerültség érzetet?

Figyelt kérdés
Meg néha mindenben szorongást érzek és minden zavar. Zavar a zaj de az is ha egyedül kell lennem otthon
2015. okt. 28. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mikor kelnél fel.

Ha pl, 7-kor magadtól, de 6:30-kor keltenek akkor nem nagyon.

A megoldás, hogy menj hamarabb aludni.

2015. okt. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A lefekvés ideje számít mert fázisok vannnak
2015. okt. 28. 15:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, okozhat. Ezzel szívok gimis korom óta. 5-kor kellett kelnem de apám 4-kor indult el otthonról és mindig felébresztettek, mert csörömpöltek és ordibáltak anyámmal már korán reggel. Volt, hogy nem is tudtam visszaaludni, vagy ha sikerült is, egész nap hulla voltam. Egyetemen hasonló a helyzet, heti 3 napot éjszaka dolgozom, utána órára megyek, délután tudnék aludni 4 órát de állandóan felébresztenek. Ilyenkor az amúgy is túlműködő érzékszerveim még érzékenyebbek, fájdalmasan hangos pl. a csepegő csap, az utcán a zaj, stb.

Egyszer aludni kéne már 8 órát, úgy hogy magamtól ébredhessek fel, az lenne maga a mennyország.

2015. okt. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezért írtam, hogy menj hamarabb aludni.

Szóval számítgasd a fázisaid, hogy pont jókor kelltsenek fel.

2015. okt. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!