Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől romlik ennyire a memóriá...

Mitől romlik ennyire a memóriám? 23/L

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pár éve folyamatosan romlik a memóriám, míg régen mindent simán megjegyeztem és emlékeztem rájuk hetekkel később is, ma már rengeteg dolgot elfelejtek kb 5 perc után. Például megnézünk közösen egy videót párommal, majd 1-2 hétre rá küldöm neki, hogy nézze meg (eközben én egyáltalán nem is emlékszem a videóból semmire, úgy nézem, mint aki először látja). Nagyon idegesít a dolog, hiszen nem vagyok még egyáltalán benne a korban, félek, hogy valami bajom van és amiatt történik.

A háziorvosnak hiába mondtam már ezt, hülyének nézett. Vitaminokat meg hasonlókat szedtem, nem vált be. Tudok tenni valamit ellene?

Válaszokat előre is köszönöm!



2021. máj. 6. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen vagyok, szerintem azért mert nagyon hajtod magad, sokféle figyelsz, illetve az állandó telefonozas videók stb nem is nézed úgymond mit nézel csak gorgeted egész nap, így kb az a szitu áll fenn h nézel de nem látsz. Kicsit lassits le, meditalj, jogazz és próbáld erősen minimalizálni a telefonozast
2021. máj. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez csak a rengeteg inger miatt van. Ugyanazt tudom javasolni, mint az 1-es, fogd vissza a telefonozást, teljesen elnyomja az agyadat.

Naponta megnézel 200 mémet meg videót, persze hogy nem marad meg mind.

2021. máj. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Alszol eleget?
2021. máj. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 Ezt úgy szokták kérdezni, hogy "Iszol eleget?"
2021. máj. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!