Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van itt közületek olyan, akit...

Van itt közületek olyan, akit a J&J vakcinával oltottak be? Szerintetek beadassam magamnak?

Figyelt kérdés

Vasárnap kaptam egy sms-t, hogy kedden mehetek J&J oltásra. Mivel még nagyon kevés embert oltottak vele itthon, ezért kevesebb tapasztalat van vele.

Van közületek olyan, aki ezt kapta?

Mik a tapasztalatok?



2021. máj. 10. 01:49
1 2 3 4
 11/40 anonim válasza:
98%
Én tegnap ezt kaptam, azóta lázas vagyok, plussz hidegrázás, fejfájás, hányinger. Reggel kaptam, estére lettem rosszul.
2021. máj. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
97%

Jansenről nincs tapasztalatom, de én megkaptam a kínait és az ég egy adta világon semmi bajom nem volt.

A Jansenről pedig azt mondták, hogy még így is megéri beadatni, de az adott ország inkább nem teszi ( csak pontositanam a korábbi hozzászolót). Én amúgy a helyedbe beadatnám, egy alkalommal le is tudnád az egészet ( Pfizerre meg ne várj szóval egy jó opcionak tartom ha nem akarsz keletit)

2021. máj. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
69%
Engem pénteken délelőtt oltottak vele. Egészen péntek éjfélig semmit nem éreztem, akkor kezdődtek a mellékhatások: hőemelkedés, általános gyengeség, fáradtság, szédülés, illetve időnként nyílaló fejfájás. Szombat reggelre enyhültek a tünetetek, de azért szombaton is még szinte egész nap gyenge voltam és kicsivel magasabb volt a hőmérsékletem, mint szokott lenni. Szombat estére viszont teljesen rendbejöttem. Szóval kevesebb mint egy napig tartottak a tünetek. Az egyetlen, ami még most is megvan az az oltás helyén érzett izomláz szerű érzés, az még nem múlt el.
2021. máj. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim válasza:
40%
Nem tudhatod milyen hatása lesz hosszú távon (években mérve). Mivel még nincs róla tapasztalat, nem érdemes elmenni.
2021. máj. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
54%

Én egy e-mailt kaptam, pesti rendelőből, pedig gödöllői vagyok, hogy mehetek J&J-re ha akarok. Ez van az e-mailben:


Jelentkezésével tudomásul veszi és elfogadja az oltással együtt járó mellékhatásokat ami a vakcina leirata szerint halállal is járhat.

Idézet a vakcina leiratából:

„Nagyon ritka” gyakorisági besorolással thrombosis és thrombocytopenia kombinációját figyelték

meg – néhány esetben vérzés kíséretében – a COVID-19 Vaccine Janssen beadását követően. Ezek

között voltak súlyos esetek is vénás thrombosis formájában, szokatlan lokalizációval, például agyi

vénás sinusthrombosis vagy splanchnicus vénás thrombosis formájában, és előfordult artériás

thrombosis is thrombocytopeniával kísérve. Jelentettek végzetes kimenetelt is. Ezek az esetek az oltást követő első három héten fordultak elő, és főként 60 évesnél fiatalabb nőket érintettek.


Én nem kértem, de amúgy is egy nappal az oltás (Sputnik) előtt jött az email, így már akkor se variáltam volna, ha azt írják mindenszipiszuper.

2021. máj. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
28%
Megveszem majd a védettsegi igazolványt, faternak cége van, 200 ezer kb ahogy hallottam.. De ha olyan az orvos kiadok akár fel milliót is, nekem megeri
2021. máj. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
39%
15-ös ez mindegyik oltásra igaz, egyénileg változó, valaki észre se veszi az oltás, aztán másoknál fejfájás, rosszabb esetben szédülés fejfájás, végül hányás. Szóval szerencse kell hozzá,hozzájön, hogy új , és alig ismerik. Egyszer kaptam egy 3 db os antibiotikumot. És a nagyon ritka mellékhatások között ott volt, hirtelen halál, nem vettem be.Nem vigasztal ha 100000 ből egy hal meg, ha én vagyok az a egy. Szóval teljesen mindegy melyik covid vakcinát kéri valaki, nagyon egyén függő, Szoktam lottózni, de ott csak 300ft ot bukok.
2021. máj. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
53%
17, én nem állítottam semmit, csak bemásoltam az e-mailt, ne velem vitázz, hanem Dr.Nagy Gézával, aki a Pozsonyi úton rendel. Nekem édesmindegy te mit veszel be mit nem. :)
2021. máj. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
65%
18 ha neked ez vitának tűnik, akkor gondok lehetnek, veled.
2021. máj. 11. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
16-os, akkor jól átvertek, mert most még kevesebbért is megtudnád venni
2021. máj. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!