Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van itt közületek olyan, akit...

Van itt közületek olyan, akit a J&J vakcinával oltottak be? Szerintetek beadassam magamnak?

Figyelt kérdés

Vasárnap kaptam egy sms-t, hogy kedden mehetek J&J oltásra. Mivel még nagyon kevés embert oltottak vele itthon, ezért kevesebb tapasztalat van vele.

Van közületek olyan, aki ezt kapta?

Mik a tapasztalatok?



2021. máj. 10. 01:49
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem igaz, amit írsz. Az orvosok hamisítják, nem pedig a nagybanin fogod azt megvenni, mivel fel kell vinni a rendszerbe is az adatokat, hogy hiteles legyen, a qr kód miatt. Szóval nyugodtan feljelentheted a dokikat. Van, aki a vakcinat sem adja be....
2021. máj. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
77%
21nek mi baja? Nem lehet írni szarozás meg qrvázás nélkül, lefagy a telefonja nélküle?
2021. máj. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:

Tessék "kedves" 21-es, nyilvános a telefonszáma a rendelőnek, hívd fel őket ha nem hiszed. Nem kell irigykedni, amiért én mehettem volna. Hívd fel, hátha van még, vagy lesz belőle még nekik.


Kérem ne írjon válasz erre az üzenetre. Egyéb kérdésével keresse fel rendelőnket személyesen vagy telefonon 06 1 794 24 21.

Megértését köszönöm.


Üdvözlettel:

Dr. Nagy Géza

2021. máj. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
64%
Egyik barátom tegnap ilyet kapott. Este fájtak az ízületei, hamar lefeküdt, reggel elájult.
2021. máj. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%

Te akkora fsz vagy 25 tényleg, mit piszkálod. Amúgy 1 másodperc volt megnézni google-ön hogy VAN ILYEN 😂

[link]

De már nem elérhető a vakcina, mert veled ellentétben én TÉNYLEG felhívtam megkérdezni. 😚

2021. máj. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:

#27

Szerintem a #25 nem arra gondolta, hogy nincs ilyen háziorvos, hanem hogy nincs ilyen email.

2021. máj. 11. 11:42
 27/40 anonim ***** válasza:
73%

Egyébként nem kell akkorna jansent választani.

Kinainak van a legkevesebb mellékhatása szerintem.

2021. máj. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
29-es egyetértek veled, ezért is fikázzák szerintem 🙄
2021. máj. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
100%
#30 Valljuk be őszintén, mindenki tudja, hogy a keleti vakcinák jobbak és kevesebb mellékhátasuk van. Én csak azért adattam be nyugatit, hogy mindenképp tudjak utazgatni, de ezeknek sokkal durvább hosszútávú mellékhatásai vannak, féloldalas bénulás, magas vérnyomás/pulzus, vérrögképződés rizikója, végtagfájdalmak stb. A keletiek esetében nem hallottam ilyenekről, vagy ha igen, sokkal kisebb esély van rá, mint a nyugatiaknál.
2021. máj. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:
Na, most kaptam meg. Ha estig nem halok meg akkor már jó jel :D
2021. máj. 11. 12:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!