Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van itt közületek olyan, akit...

Van itt közületek olyan, akit a J&J vakcinával oltottak be? Szerintetek beadassam magamnak?

Figyelt kérdés

Vasárnap kaptam egy sms-t, hogy kedden mehetek J&J oltásra. Mivel még nagyon kevés embert oltottak vele itthon, ezért kevesebb tapasztalat van vele.

Van közületek olyan, aki ezt kapta?

Mik a tapasztalatok?



2021. máj. 10. 01:49
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:
De megnyugodni csak 1 hónap múlva fogok :D
2021. máj. 11. 12:43
 32/40 A kérdező kommentje:
Végképp megnyugodni meg 15-20 év múlva fogok :D
2021. máj. 11. 13:04
 33/40 anonim ***** válasza:
Nem valószínű az esélye, hogy estig meghalsz, bár nagyobb az esélye mint egy lottó 5 ös. Max fáj a fejed szédülsz, rosszabb esetben sugárban hánysz,Ismerősnek két napra rá kezdődött szédülés hányás. Láz semmi, de most 4 hét után javul neki, már ki tud menni wc re egyedül,de ez pfajzer volt.
2021. máj. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
100%
#35 durva, hogy sokan csak Pfizert hajlandóak beadatni, mikor esküszöm arról hallani a legrosszabbakat...hát, sok a mazochista, úgy tűnik🤣
2021. máj. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
62%

Ha kockaztatni akarod az eletedet....

Csak hogy tudd, az osszes covid oltas kiserleti fazisban van es hivatalosan nincsenek engedelyezve.

2021. máj. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 cukikutyus ***** válasza:
100%

Korábban én is nyugati vakcinára vártam,de megelégeltem a várakozást,ráadásul hallottam egyet s mást a mellékhatásokról,sokakat 2-3 napra kiütötte a Moderna és a Pfizer,ezért bevállaltam a Sinopharmot,mert úgy értesültem annak a legenyhébbek a mellékhatásai,és hát úgy tűnik igaz is.

Ami marha xar xolt,az a beadás pillanata,ami kellemetlen nyomó érzés volt,majd az ezt követő 10 perc,amikor levert a víz...de azóta minden frankó.Hazajöttem,kitakarítottam a lakást,még csak álmos se voltam.Most is pörgök 😁

2021. máj. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
Természetesen adasd be. Egyébként az oroszt nagyon rosszul tetted, hogy visszautasítottad. Annak a hatásosságáról (a kínaival ellentétben) független, tudományos publikációk születtek, és (az Astrával és a Janssennel ellentétben) komolyabb mellékhatásokról sincsenek hírek. Egyébként meg adasd be a Janssent is, minden gyógyszernek és oltásnak lehetnek mellékhatásai, erre egyébként minimális az esélyed, a koronavírusba viszont már egészséges fiatalok is naponta belehalnak.
2021. máj. 12. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
Ha nem kaptam el eddig, se a rokonaim, pedig minden szombaton min 200 idős, fiatal egymás szájába liheg pl a piacon, munkahelyünkön is, van akin maszk sincsen 😱 akkor erre nem tudom mi lehet a tudományos magyarázat 🤔
2021. máj. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:

Nem volt hiba, hogy visszautasítottam az oroszt, sőt, nagyon jól tettem.

A háziorvosommal hétfőn beszéltem, ő azt mondta, hogy mivel több gyerek kori betegségem volt (gyerekkoromban) és igaz, hogy már 20 éve nincs tünetem, ettől függetlenül Sinopharmot és Szputnyikot nem is kaphattak volna.

Én mondtam, hogy amúgy el is mehettem volna hétvégén a kórházi oltópontra, azt mondta, jól tettem, hogy nem mentem el.

2021. máj. 12. 12:00
 40/40 A kérdező kommentje:
*gyerekkori
2021. máj. 12. 12:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!