Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történik akkor ha meg...

Mi történik akkor ha meg kaptam tegnap a pfizer vakcinát és nem megyek el a második oltásra? És mikor küldik ki a oltás kártyát meg az meddig érvényes így csak egy oltással?

Figyelt kérdés
Őszintén én lesz@rom a védettséget meg ha eddig nem kaptam el akkor most se fogom pedig rengeteg olyan helyen voltam ami tele van emberekkel mióta bejött ez az egész COVID. Nekem csak a régi életem kell és ennyi. Köszönöm előre is a normális válaszokat.

#COVID #Elsőoltás
2021. máj. 14. 10:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

#10

Ne is mondd, nekem már 2 éve is leolvasták a QR kódot a moziban, mikor telefonon mutattam a jegyemet. Azóta már csak bip-bip hangokkal tudok kommunikálni, annyira robot lettem. Remélem, egyszer elmúlik. :(

2021. máj. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
19%
Csak az a jegy független volt a testedtől.
2021. máj. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
70%

#10 egy kártyán lévő qr kód leolvasása hogy áll összefüggésben a robotizálással?


Amúgy ez a kártyásdi is le fog csengeni hamarosan, mert a lakosság kb fele vagy kétharmada nem fogja beoltatni magát. Viszont a vendégekre szükség van, tehát pár hónapot jósolok ennek.

2021. máj. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Még nem voltam vele sehol, de max. a 2. oltás idején érvényét veszti. Menj el, és oltasd be magad rendesen! Ha már az elsőt beadattad, a második adagtól már nem lesz semmi plusz bajod!
2021. máj. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!