Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » OGTT vizsgálatra hatással...

OGTT vizsgálatra hatással lehet a stressz/szorongás ?

Figyelt kérdés

2021. máj. 14. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudományos, csak személyes tapasztalat, hogy mikor legeslegjobban paráztam az ogtt-től és a sok szúrástól, akkor lett legrosszabb az eredménye. Mikor már sokadjára volt és kezdtem megszokni, jobbak lettek az eredmények.
2021. máj. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Milyen volt az első eredmény ? :D

Diétáztál?

2021. máj. 14. 18:26
 3/6 anonim ***** válasza:
A cukorbeteg és az egészséges közötti volt az érték elsőre, mikor paráztam, 9 körül 2 óra elteltével. Ezután kezdtem csak diétát, 160 g-osat. 170 cm-hez 52 kg-ra fogytam tőle és folyamatosan éhes voltam, amint letelt a 3 óra és ehettem, azzal is éhes maradtam és vártam a következő 3 óra leteltét. Ez volt úgy egy évig, aztán nem bírtam tovább. Ettem,ahogy kívántam. Akkor nem is volt rossz a terhelésem se már. Pár évre rá viszont, várandós lettem, azt végig diétáztam már az elejétől, orvosi tanácsra a korábbi ogtt 9-es érték miatt. Terhességi cukros is lettem valóban, az éhezés és 160 g ch/kerek 3 óránként evés mellett is, inzulin szerencsére nem kellett és a baba egészséges lett, hála az égnek.
2021. máj. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hála égnek :)! Akkor lehet nem a stressz miatt volt magas, hanem a diéta miatt javult utána , az nem lehet? :D
2021. máj. 14. 18:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem csak a stressz miatt, nyilván kellett alap is hozzá, de a stressz érzésem szerint azért dobott rajta.
2021. máj. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem :D köszönöm szépen a válaszod :)
2021. máj. 14. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!