Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Beoltattátok H1N1-ellen...

Beoltattátok H1N1-ellen magatokat? Mi a véleményetek a halálesetekről?

Figyelt kérdés
2009. dec. 21. 14:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%

Nem oltattam be magam.

A halálesetek száma kb ugyanannyi volt, mint a normál influenzánál (nézd meg a KSH oldalán).

Szerintem felesleges pánikkeltés volt azért, hogy a forgalmazó cég bevételét növeljék.

Nincs információ arról, hogy hányan betegedtek meg azok közül, akiket beoltottak, történt-e komolyabb mellékhatás vagy haláleset.

2009. dec. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
67%

Még mindig nem.

Még mindig az, ami eddig.

Felfújt, pénzbeszedő akció.

Beoltottak is haltak meg, nem beoltottak is meggyógyultak.

2009. dec. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
59%
nem oltattam be magam
2009. dec. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
44%
NEM!Semmi pénzért! Azt gondolom, hogy a halálesetekkel kapcsolatban nem mindig mondják, hogy pl. ezer más baja is volt az illetőnek! Meg az hogy megtalálták a szervezetében a vírust még nem biztos, hogy attól halt meg!Sajnos a média behülyíti az embereket. Enyhébb lefolyású mint a sima influenza, ha kezelik, akkor semmi baja nem lesz az embernek! Akkor van a baj, amikor az első gyanús jeleknél nem fordul orvoshoz, és rámegy a tüdőre és más szervekre.
2009. dec. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
26%

14:38-el egyetértek.


volt olyan eset (tavolabbi ismerős), hogy beoltatta magát, és pár nap múlva bevérzett a tüdeje, H1N1 semmi más tünetét nem észlelték rajta, meg is halt...


meg szonon is olvaltam olyat, h 2 hónappal az oltás után H1N1 miatt került kórházba egy középkorú férfi...


Én biztos nem oltatnám be magam.

2009. dec. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
22%

Nem oltattam be magam, és nem is fogom. Szerintem ez az egész csak arra jó, hogy a gyógyszergyár extra bevételhez jusson a vakcinából.

A haláleseteket meg csak a média fújta fel, nyilván ott is dolgozik a gyógyszerlobbi... Ez az influenza sem veszélyesebb, mint a többi. Akik meghaltak, általában krónikus betegek voltak, legyengült immunrendszerrel. Nem félek az influenzától.

2009. dec. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
96%

Beoltattam magam mindkettővel.


Szerintem ez az influenza semmivel sem veszélyesebb, mint a szezonális (bár a szövődmények legtöbbször súlyosabbak, ha nem is halálosabbak)), és szerintem a kismamák beoltatása is annyira jogos, mint annál (vagyis inkább annál volt elhallgatva az egész, mint hogy most van eltúlozva). Ráadásul sosem voltam egy beteges ember. Az utóbbi hónapokban viszont sokat fogytam, többször is megfáztam, így óvatosabb lettem.

A halálesetek pedig jó példával szolgálnak, hogy kiket óvhatunk meg azzal, ha beoltatjuk magunkat, és nem fertőzünk, ha esetleg elkapnánk.

2009. dec. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%
14:43-es: 10-14 nap kell a védettség kialakulásához... aki beoltottként meghalt, azoknál mind ennél korábban jelentkezett a betegség.
2009. dec. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Egy ismerősöm kiváltotta és 97-es volt a vakcina!?Most akkor mi van???97 óta nem volt idő a tesztelésekre? Most meg az 1 év alattiakat is oltják?

Véleményem szerint ez egy emberi kéz által a világra szabadított vírus! Túl sokan vagyunk már ezen a Földön kell egy kis népesség csökkentés! A gyógyszergyártók meg közben milliárdokkal tömik meg a zsebeiket!

2009. dec. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
72%

Én beoltattam magam. Úgy gondolom, ha egy pici szúrással megelőzhető egy hetes betegség vagy esetleg még súlyosabb szövődmény, akkor miért ne?

Az összes profom is az oltás mellett van, a médiának nem, de azért az orvosi biológia profnak hiszek:)

2009. dec. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!