Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fogyok ha eszek rendesen?

Miért fogyok ha eszek rendesen?

Figyelt kérdés
165 cm vagyok most jelenleg 57 kg pár hónappal ezelőtt 63 kg voltam. Volt egy olyan időszak amikor nem bírtam enni de az elmúlt. Naponta többször eszek. A héten megyek vérvételre. Már sokan megszolnak hogy milyen sokat fogytam, vékony vagyok. Idegeskedek is hogy nem tudok hízni.
2021. máj. 17. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennek több oka is lehet. Lehet, hogy ami szerinted "rendesen" az nem elég. Lehet, hogy valami felszívódási zavar van, vagy pajzsmirigy betegség, rák és még rengeteg betegség és állapot, ami fogyással járhat.
2021. máj. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Vérszegény vagyok de még sose fogytam ennyire. Vagy lehet hogy mikor volt az az időszak mikor nem ettem akkor leadtam és most veszem magamon észre.
2021. máj. 17. 19:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2021. máj. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
25
2021. máj. 17. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!