Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tényleg fogyok, ha rendesen...

Tényleg fogyok, ha rendesen eszek, csak kihagyom a vacsorát?

Figyelt kérdés
2013. dec. 31. 09:03
 1/7 anonim válasza:
Nem.
2013. dec. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet. Mennyiségtől függ, nem étkezések számától.
2013. dec. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha már fogyni kell, akkor valószínűleg eddig nem ettél rendesen (azaz több volt a kalória bevitel) mint a felhasználás. Vagyis ne egyél "rendesen" .....
2013. dec. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A családunkban egy illető (távolabbi rokon) úgy fogyott le, hogy napközben "rendesen evett": kenyeret, húst, főtt ételt, még édességet is, tényleg mindent; de estére csak egy almát. Szóval nála működött, így én is elkezdtem átültetni a gyakorlatba. Egyelőre még csak elkezdtem, néhány napja csinálom (igen, az ünnepek alatt...), szóval még nincs változás, de bízom benne.

Amúgy sportolok is, futok, biciklizem és tornázom, szerintem biztos ami biztos, ezt a részét se hanyagold el...

2013. dec. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kell enni vacsorát, de salátát, zöldséget, sovány húst és akkor fogyni fogsz.
2013. dec. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 dr filippo ongaro ***** válasza:
Neked mit jelent az, hogy rendesen eszel? mert a vacsorát kihagyod akkor már nem lehet normális az étkezés.
2013. dec. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1. Attól függ, hogy napközben mennyit eszel.

Kihagyhatod a vacsit, de ha reggelire baconos-jó zsíros, olajos rántottát eszel kenyérrel és ebédre töltött káposztát, hiába hagyod ki a vacsit, nem fogsz fogyni.

2. Ha rendesen eszel reggelit, ebédet (pl. eszel rizst, de max ebédre, uzsira már nem) akkor ügyelj hogy a napi 4 étkezés meglegyen. Azt mondják napi 4-5ször jó étkezni, gyakran, kevés ételt kell enni.

Ha van reggeli, tízórai, ebéd, uzsi -> megvan a napi 4 étkezés, ez sztem bőven elegendő.

3. Ha egy 60-80 kcalos salit eszel vacsira, attól nem fogsz hízni.

4. Én nem javaslom a gyümölcsöt estére (valaki írta előttem hogy egyik ismerőse úgy fogyott hogy almát ett vacsira) Ez nem jó, mert az alma is "cukor" csak nem fehércukor, hanem fruktóz. Vagyis ez is szénhidrát, bár egészséges, de mivel este már nem mozogsz sokat, nem biztos hogy lebontja a szervezeted.

Gyümölcsöt reggel/délelőtt kell enni.


5. Javaslatom:

Nem tudom, neked mit takar a "rendesen eszek" kifejezés.

Remélem, azt hogy barnakenyeret/rozskenyeret eszel fehér helyett, barna rizst fehér rizs helyett, és nem eszel csülköt, hanem inkább választasz halat, csirkemellet, pulykamellet.

Remélem, azt is takarja hogy nem eszel csokit, édességet, nem iszol cukros vackokat.

Ha ezeket betartod, akkor vacsira nyugodtan egyél salit.

2014. jan. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!