Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetnék, hogy ne fogyjak...

Mit tehetnék, hogy ne fogyjak többet? Ha eszek rendesen akkor miért fogyok ennyit?

Figyelt kérdés
Januárban eldöntöttem - akkor még minden rendben volt a munkahelyemen - hogy lefogyok 7 kilót, ezt sikerült is márciusig teljesítenem... Teljesen elégedett voltam magammal, formás voltam, volt mellem, popsim, combom... Azóta viszont... Valami pokol lett az élet odabent... Váltani esélyem sincs... Március óta még fogytam 9 kilót... Tehát már - 16 kilónál járok... Mellem nincs, tiszta csont a mellkasom, a vállaim, a karom olyan sovány, hogy tükörbe alig merek nézni, szabályszerűen kiállnak a bordáim, a térdkalácsom...stb. Másfél héttel ezelőtt még 58 kiló voltam, azóta megint összejött minden, most 56 kiló vagyok... Eszek rendesen... Vacsorára is szénhidrátot, rengeteg gyümölcsöt, zöldséget...stb. És direkt eszek vacsorára szénhidrátot, mégis fogyok folyamatosan... A stressztől ezek szerint, de hogyan állíthatnám meg?
2011. aug. 5. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:
szedj béres cseppet.
2011. aug. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyél többet, lefekvé előtt még igyál kakaót, vagy teát cukorral. Vacsira pizza, sültkrumpli, minden jöhet. Vagy nem eszel rendesen, és ezt te magad sem ismered be, vagy, ha tényleg eszel és fogysz, nem ártana egy vérkép...
2011. aug. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mondom, hogy eszek rendesen... Pizza, bagett, kakaós csiga és társai, fehér kenyérből szenyó...stb.
2011. aug. 5. 15:51
 4/9 A kérdező kommentje:
és akkor a sültkrumplit fasírttal még nem is említettem
2011. aug. 5. 15:52
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor laborvizsgálat. Ne várj vele, amíg csonsovány leszel..
2011. aug. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

mindenképp szolj a háziorvosnak,mert lehet hogy a fogyokura miatt megváltozott,valami hormon ,pajzsmirizs?..

menj orvoshoz egy vérvétel sok minent kimutat

2011. aug. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Bármiben fogadok, hogy nő vagy. Nektek soha sem jó az a test, ami megadatott. Vagy fogyni akartok, vagy hízni. Vagy egyszerre mindkettőt. Tedd rendbe az életed, és magától rend bejössz te is. Bár tudom, ez képtelen kérés. Akkor pasi lennél.
2011. aug. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ez aztán a szar válasz...
2011. aug. 7. 18:21
 9/9 anonim ***** válasza:

ja, bunkó válasz


a helyes válasz: ORVOS

2011. aug. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!