Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 2 oltás után volt aki rosszul...

Bozont333 kérdése:

2 oltás után volt aki rosszul lett?

Figyelt kérdés
2021. máj. 17. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Szüleim meséltek egy-egy esetről, amikor korukbeli (40-50-60) munkatársaik 2. oltás után kórházba kerültek vagy 2 hétre rá meghaltak. Nem tudom, ilyenre vagy csak a normális 1 napig tartó reakciótünetekre gondoltál-e.
2021. máj. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szputnyik után szoktak panaszkodni a 2.után.
2021. máj. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én 05.03-án kaptam meg a második oltást (Szputnyik) és abszolút semmi bajom nem volt. Az a titka, hogy rögtön utána nagyon sok vizet kell inni. :)
2021. máj. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sokan érzik rosszul magukat a 2. oltás után. Olyan sokan, hogy ez már normálisnak tekinthető. És inkább azok, akik egészségesebbek, és erősebb az immunrendszerük. Valószínűleg azért, mert az oltásra is erősebben reagál. Valószínű az is, hogy erősebb védelmet alakít ki aztán a vírus ellen.

Az igazán túlzó reakció azért biztosan nem kívánatos, de lehet, hogy ez valami egyéb, ismeretlen fennálló körülmény hatása, pl. egy éppen zajló fertőzés, amire ráoltottak. Fontos, hogy egészséges legyen mindenki, amikor felveszi az oltást.

2021. máj. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akinek még addigra sem jött meg a kártyája, az biztos.
2021. máj. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valójában addig ki sem szabadna postázni a kártyát, amíg meg nem kaptátok a 2. oltást.
2021. máj. 20. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez így van, csak hát ugye hajtják nagyon a dolgot, mert akkor a fél nyári szezon befuccsolna.
2021. máj. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!