Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 17 évesen kaphatom a Janssen...

17 évesen kaphatom a Janssen vakcinát?

Figyelt kérdés

Ma azt az email kaptam, miszerint ezt a janssen vakciát kapom, de 17 éves vagyok.


Már írtam nekik, de azt kaptam válaszul,h ez a felület, nem alkalmas üzengetésre. Vagy vmi ilyesmi. Teledon szám meg persze nincs. 🙄


Mit tudok tenni ilyen helyzetbe?


2021. máj. 18. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Semmi szükséges a koszos tűre fiatal szervezet vagy
2021. máj. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az volt az emailben, hogy azt kapod, és időponttal? Ha igen, ez esetben az oltóhelyet kell felhívnod. Ki küldte?


Vagy az, hogy most arra regisztrálhatsz időpontot? Ebben az esetben hagyd figyelmen kívül!


Csak Pfizert kaphatsz, a te korosztályodnak csak az engedélyezett. Viszont rajta lehetsz a háziorvosi listán. És ezt nem a gyermekorvosok kapják meg. Sok háziorvosnak ez még új szitu, hogy fiatalkorú, praxison kívüliek is a listára kerülnek, így ezt nem is figyelik.

2021. máj. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak Pfizert kaphattok,én ezt figyelmen kívűl hagynám.
2021. máj. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Írtam nekik, most kaptam egy normális választ: nem kaphatom azt. Gondolom majd küld egy másikat.
2021. máj. 18. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!