Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aki kapott covid oltást,...

Aki kapott covid oltást, tapasztalt hosszabb távon káros mellékhatást?

Figyelt kérdés
Én már a 2.-at is megkaptam, az elsőnél csak a karom fájt a másodiknál pedig két napig feküdtem..engem most nem ezek érdekelnek, hanem aki szenvedett e komolyabb egészségügyi problémáktól utána.

2021. máj. 18. 22:34
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
50%
2021. máj. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
49%

Járvány van, tanultál történelemet?

Járványos gyermek bénulás? Ott hány évet kellett volna várni ilyen alapon?

Minden új oltást embereknek adnak be,mindig lesznek első emberek és lesznek később született emberek.. Kutatók orvosok hozzák létre, biztos tudják ha bajt okozna.


Hány évig legyek akkor bezártság?

Mindig az oltás hozza ki a szarbol az embereket. Most saját bőrükön tapasztaljuk, "áldozatot" hozunk. De nem kéne ennyire parázni, mert már nagyon fejlett a gyógyszer kutatás.

A pfizerenes a nodernán kívül a többi oltás, kínai, angol, és az orosz már egy régóta ismert technológian alapul.

Aki fél az újból, az ne kérje a pifzert vagy a modernát

2021. máj. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
80%
Ez az, járvány alatt nem oltunk. Tanultál bármit is? Ennyit tudni kéne.
2021. máj. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
72%

Pfizer gyártotta,a gyerekek agyhártyagyulladás elleni oltását

Sokan,sőt rengetegen ezért is bíznak benne,mert az oltási kiskönyvben benne szerepel

Több ismerösöm is ezt kapta


De tényleg,pár éven belül megtudjuk

2021. máj. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
68%

7

Ezt neked : 😂

2021. máj. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
69%
9 es nek, én nem oltattam magam, de attól amit ez a nő hadovál ne tarts. Ekkora h......t még nem halottam, hogy az oltással kiemelik a tudatodat, és már el vannak készítve a robot testek, na eddig néztem.
2021. máj. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan nem vagyok molekuláris biológus, de még így is tudom, hogy olyan, hogy valaki pozitív AIDS-re, pláne 12 héttel a második mRNS oltás után, hát, nem túl valószínű. Ha igaz is, amit ez a magát molekuláris biológusnak kiadó hölgy állít a vakcinával kapcsolatban, legfeljebb HIV-re lehetne pozitív az "áldozat", az AIDS ugyanis maga a betegség, ami a HIV pozitív emberekben ÉVEK után kialakul.

Egyébként azt én is simán állíthatnám magamról egy videóban, hogy endokrinológus vagyok, végülis csak a papírjaim meg az elvégzett egyetem hiányozna hozzá, de simán tudnék olyan 23 perces videót összeállítani bármiről endokrinológia témában, hogy egyetlen laikus sem jönne rá, hogy kamuzok.

2021. máj. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
88%

Odáig eljutott bárki a mikrobiológus hölgy videójában, hogy "szicílum völgy"?

Én asszem itt fejeztem be a videó megtekintését.

2021. máj. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
59%

Ezt a "járvány alatt nem oltunk" szlogent honnan szedtétek?

Akik ezt minden fenntartás nélkül hangoztatják, mit javasolnak: időgéppel menjünk vissza a járvány előtti időszakba oltani, vagy várjuk meg amíg mindenki meghal, és csak azután oltsunk? Vagy hogy legyen?

2021. máj. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
79%

19 mindenki meghal? 3 millió ember halt meg a 7,8 milliárdból te károgo vészmadár. 2% a hivatalos mortalitás, a valós meg 1% alatti.

Hol rakják össze a hozzád hasonló droidot?

2021. máj. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!