Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aki kapott covid oltást,...

Aki kapott covid oltást, tapasztalt hosszabb távon káros mellékhatást?

Figyelt kérdés
Én már a 2.-at is megkaptam, az elsőnél csak a karom fájt a másodiknál pedig két napig feküdtem..engem most nem ezek érdekelnek, hanem aki szenvedett e komolyabb egészségügyi problémáktól utána.

2021. máj. 18. 22:34
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
56%
22-es, én is voltam covidos, és körülöttem viszonylag sokan. Munkahelyen, családban, szűkebb-tágabb ismeretségi körben. Egyikük sem nevezte bohóckodásnak sem a covidot, sem az oltást, sem a covidot övező félelmet. Kizárólag azok bagatellizálják, akik nem, vagy nagyon enyhe tünetekkel estek át rajta. A megbetegedettek minimum 60%-a szenved vagy szenvedett a post-Covidtól. És az általu(n)k tapasztalt legdurvább oltási reakció is semmiség a fertőzéshez és a szövődményeihez képest.
2021. máj. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
29%
Én is szenvedtem post covidban, csak férfiként viseltem, nem bömbölö gyerekként. És amikor nagyon rosszul voltam, pontosan ugyan ezt mondtam. Szabad idödben próbálj esetleg felnőni, és elfogadni a természet törvényeit: egy porszem vagy, akárcsak én, viselkedj is úgy.
2021. máj. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
56%
Kedves nagyon férfi postcovidos hozzászóló! Ezt a műsort majd esetleg add elő annak a 40-es férfiismerős hozzátartozóinak, aki a novemberi covidot enyhe tünetekkel férfiasan átvészelte, majd a márciusiba belehalt.
2021. máj. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
79%
33: miért adnám elö? Semmi közöm hozzá? Elég nekem a saját dolgom, ismét javaslom, hogy te is azzal foglalkozz
2021. máj. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
66%
Amúgy már bocs, de ha az ismerőseid ilyen felfogással rendelkeznek, mint te, akkor szerintem nincs min csodálkozni. :)
2021. máj. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
Akkor itt miért adtad elő ahelyett, hogy a saját dolgoddal foglalkoznál?
2021. máj. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
74%
36 mert a folyamatos ájvékolásotokkal veszélyeztetitek a saját dolgaim. Mert bár nekem van zsarolási kártyám, de hogy a barátaimbol nem csináltok másod rendü állampolgárt az hétszentség.
2021. máj. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
48%
Ha kussolnátok, mást sem érdekelne, hogy a világon vagytok. De te valahogy ezt nem tudod abszolválni
2021. máj. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
61%
Kérdező, megkaptad az elsőt másodikat. majd ha 10 év múlva megkaptad a 3-4-5-6-7-8-9 stb akkor fogod tudni.
2021. máj. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
77%
Hosszabb távon ki a rosseb tapasztalt volna?? 2-3 hónap mesze nem hosszú táv! Pár év, na az már az. Szóval térjünk vissza erre pár év múlva.
2021. máj. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!