Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha más címre szeretném a...

Ha más címre szeretném a védettségi igazolványt kapni,mint ami a lakcimem,az megoldható?

Figyelt kérdés

2021. máj. 22. 22:38
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem nem. Állandó címre küldik,mint minden személyes okmányt.
2021. máj. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Megoldható. Amikor az oltás beadásakor az orvos igényli, van olyan opció, hogy a beteg másik címre kéri. Szólni kel az oltó orvosnak. Később is lehet jelezni a Kormányablakban.
2021. máj. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szóltam.Azt mondták, ők nem tudnak ebben segíteni.Ez Tatabányán.Érdekes,mert ismerősöm más városban simán elintézte a dokikkal.Ezért is kértem őket,de csak néztek értetlenül,hogy hát ezt ne itt akarjam elintézni.
2021. máj. 23. 04:47
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Fura, tőlem meg is kérdezték, hogy arra a címre küldjék, amit a beleegyezőre írtam, vagy máshová.
2021. máj. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Érdekes 😀 ezek szerint nem akartak plusz "melót" maguknak..kajak úgy néztek rám,mintha isten tudja,mit kértem volna,közben máshol természetes dolog 😀
2021. máj. 23. 20:12
 6/8 anonim ***** válasza:
64%

Nálam is megkérdezte a háziorvosom (Székesfehérvár), bediktáltam az ideiglenes címet és tényleg oda is küldték.


Sajnálom, hogy neked nem akartak segíteni 😥 Remélem mielőbb hozzáférsz majd az igazolványodhoz, esetleg egy családtagod elviszi neked, aki szintén az állandó bejelentett címeden él.

2021. máj. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sajnos máshol van a bejelentett címem,de megpróbálom elintézni, hátha tudnak majd segíteni kormányablakban.
2021. máj. 23. 23:19
 8/8 anonim válasza:
Én a beleegyező nyilatkozatba azt a címet írtam, ahova szerettem volna kérni (vagyis ahol lakom, csak nincs bejelentve) Ez nem jött össze, ma jött meg vidékre a szüleimhez. Szóval ha nincs tartózkodási helyednek bejelentve, akkor a hivatalosra küldik szerintem. Szerencsére az app helyettesítheti
2021. máj. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!