Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 40 éves nő vagyok,lehetséges...

40 éves nő vagyok,lehetséges hogy már nem úgy működik a szívem,tünetek lent?

Figyelt kérdés
Néha ha fekszem az ágyban azt érzem mintha vm hatalmas terhelés érte volna, pl mintha futottam volna sprinter de nem dobog a szivem,csak úgy elfarad. Vagy mintha megijedtem volna,annyira kimerul,de nem dobog. Hányinger is kíséri. Mi lehet ez?

#Zgfg
2021. máj. 23. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Sok stressz van az életedben? Munkahely, magánélet, gyerekek stb? Attól simán lehet. De nem a szíved van kimerülve, hanem TE MAGAD! Pihenj, szedjél vitaminokat, főleg magnézium, b.vitamin komplex. Megpróbálhatnál egy gyógynövény nyugtatót, Valeriana relax. Kérj egy vérkép és EKG vizsgálatot, azon sok minden kiderül.
2021. máj. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Stressz az van bőven. Válás,fenyegetőzött férj,hangoskodo gyerekek,munkanélküliség és sok lelki serules
2021. máj. 23. 21:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Csoda, hogy még dobog.
2021. máj. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor ne csodálkozz..most pihenésre, nyugalomra lenne szűkséged.
2021. máj. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!