Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Jön még pfizer oltás, meddig...

Jön még pfizer oltás, meddig halogathatom az 1 oltást?

Figyelt kérdés
Nyár közepén akarom beoltatni magam..
2021. máj. 26. 12:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
addig halogathatod, ameddig akarod, tekintve hogy nem kotelezo beoltatnod magad. biztos jon meg pfizer, de ritkabban mint az orosz es kinai oltoanyagbol, mivel a kormayn nem a pfizer hasznalatat tamogatja elsosorban
2021. máj. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
De miért akarsz vele nyár közepéig várni?
2021. máj. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem merném a helyedben halogatni.

Visszakérdezhetek? Miért épp akkor? Mi lesz nyár közep(én/éig)?

Azt vágod ugye, hogy kettő oltás kell, s ha nyár közepén kapod meg az elsőt, akkor csak durván a nyár legvégére, de inkább csak ősz elejére leszel majd teljesen védett?

2021. máj. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszoló által írtakkal ellentétben pont, hogy oroszból és kínaiból nem fog már jönni több a közeljövőben, mivel a vállalt mennyiségeket az érintettek teljes egészében leszállították. Pfizer ezzel szemben fog jönni folyamatosan, mert a szerződés alapján még rengeteget kell szállítaniuk, és a cég küld is minden héten néhány százezret belőle.


Azt mondjuk én sem értem, miért halogatod a beoltást, ha egyszer eldöntötted, hogy szeretnéd beadatni, meg hogy miért pont nyár közepén lenne jó megkapni.

2021. máj. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Egész évben jönni fog.
2021. máj. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
41%
Vedd fel minél előbb, akkor is ha nemrég voltál fertőzött. Annál hamarabb leszel teljesen védett és mehet minden a régi rend szerint.
2021. máj. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
46%
Hát ha láttad a híreket, akkor tudod, hogy Orbán nem rendelt új adag Pfizert. Szerintem még most oltasd be magad
2021. máj. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a szüleim is halogatják, ők március végén voltak covidosak, a háziorvos ezért nem hívja őket, de ők arra várnak, valamiért az online rendszert nem akarják használni.
2021. máj. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én is átestem a koronán, azért halogatom..
2021. máj. 26. 15:37
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyik tájékoztatón Gulyás azt mondta, azért volt ez a 3 hónapos idő fertőzöttség után, mert azokat is be akarták oltani, akik nem estek át. Most már annyi vakcina van, hogy bőven lehet azokat is, akik átestek.


#7

Egész évben fog szállítani a Pfizer több millió vakcinát, amiről beszélsz az a 2022-re vonatkozik.

2021. máj. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!