Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hétvégén miért nem tudok aludni?

Hétvégén miért nem tudok aludni?

Figyelt kérdés
Hétköznap reggel 7 kor kelek és este 22 órakor fekszem. 9 óra alvással alig bírok felkelni viszont szombat vasárnap reggel meg már 5 óra körül felmérések és nem tudok vissza aludni (pedig pénteken éjfélig is fent szoktam lenni) . De ez újkeletű dolog. Ez kb 2-3 hónapja van így. Eddig simán aludtam 8-9-10 ig.

2021. máj. 29. 10:32
 1/2 A kérdező kommentje:
5 óra körül fel ébredek* bocs kijavította a telefon
2021. máj. 29. 10:33
 2/2 anonim ***** válasza:

Mivel kevés dolgot osztottál meg magadról (mennyi idős vagy, tanulsz, dolgozol, otthon vagy stb.), így nem igazán tudni, hogy mi lehet a háttérben.

Az biztos, hogy agyba már átkapcsol szerintem az ember, hogy "hurrá hétvége". Annak idején mikor suliba jártam, olyankor pl tovább fent maradtam, nem aludtam el a szokásos időpontba, nem éreztem, hogy annyira fáradt vagy álmos lennék, így később is keltem.

Napközben szunyálj egy kicsit, ha fáradtnak érzed magad, de ne sokat, mert akkor még rosszabb lesz utánna.

2021. máj. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!