Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sinopharm oltást kaptam. Örök...

Sinopharm oltást kaptam. Örök életre lemondhatok a Nyugat-Európai munkavállalásról?

Figyelt kérdés

Vagy beadadhatok Pfizert is a kínai mellett? S ha igen, mikor? Mennyi idő után "jár le" a védettség?


Illetve ha a WHO és Amerika is ekfogadta ezt a nyamvadt Sinopharmot, akkor az EU miért nem?!


Kétségbe vagyok esve, mi a teendő?



2021. máj. 30. 17:32
 1/6 Argloss ***** válasza:
95%
Nem kell aggodalmaskodni. Jövőre vagy újra kell oltani mindenkit, vagy már nem fog érdekelni senkit sem, hogy oltva vagy-e.
2021. máj. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%

Az EU azért nem fogadta el, mert a gyártó be sem nyújtotta az engedélyezési kérelmet.

Jelenleg még nincs protokoll vegyes oltásokra. De amúgy is valószínűleg a variánsok miatt újraoltások kellenek. Ha meg a vírus valóban itt marad köztünk, és neadjisten a fidesz marad hatalmon, és elkészül a magyar vakcinagyár, onnantól kezdve úgyis csak az lesz ingyenes. Aki meg mást akar, olyat vesz magának, amilyet szeretne.

2021. máj. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
"Örök életre" - most mit kell drámázni? A csapból is az folyik, hogy feltehetően már ősszel el kezdeni az emberek újra oltását, akkor majd választasz egy másik fajtát.
2021. máj. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%

Jövőre megkaphatod a magyart,gondolom,az eu-s lesz.

Amúgy is...a kérdés minimum részben provokatív.

2021. máj. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Elnézést, semmi provokatív szándékom nincsen. Pusztán csak megerősítést vártam arra irányulóan, hogy kell-e egy hibás döntésem terhét cipelnem évekig.
2021. máj. 30. 18:26
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Ha jól tudom nem mindegyik ország diszkriminál az oltások fajtájával. Meg még nincs egységes vakcina útlevél, arról nem is beszélve, hogy még a 2 negatív tesztes beutazás működik. Tehát igazából rengeteg lehetőséged van.

De ez mi már, ha nem politika? Érted, egy olyan oltó anyagot nem fogadnak el, amit a világon rengeteg országban használnak hivatalosan, többet mint pl a szputnyikot vagy modernát. Mégis ezzel meg a f*szoskodás, hogy a sinopharmot nem fogadjuk el mert bla bla bla. Ez kőkemény politika. Ha az egészségről szólna, ilyen szóba se kerülhetne.

2021. máj. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!