Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az orromon piros pattanás...

Az orromon piros pattanás jellegű "valami" van már nagyon régóta. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Nem pattanás, de olyannak tűnik. Nem múlik el sehogy. Azthittem régebben pattanás, kiakartam nyomni, erre elkezdett belőle ömleni a vér. Nyilván nem pattanás. A testem több részén vannak ilyenek. Tenyeremen, vállaimon, orromon, orrom alatt, kézfejemen. Bőrgyógyászhoz nem tudok jelenleg menni...
2021. jún. 5. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Pedig érdemes lenne bőrgyógyászt felkeresni, így látatlanban még basalioma is lehet.
2021. jún. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Lehet, h ekcéma, vagy hasonló bőrkiütés...De az is lehet hogy allergiás vagy valamire és az okozza. Próbáld figyelni, hogy mit eszel, és hogyan reagál rá a bőröd
2021. jún. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne figyelgesd, hanem menj orvoshoz, és rögtön megtudod, mi az, és hogy veszélyes-e vagy ártalmatlan! Mi az, hogy nem tudsz menni?
2021. jún. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!