Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyha a második oltás napján,...

Hogyha a második oltás napján, és utána lesz edzőtáborom (úszó), lehet komolyabb bajom a dupla-izomlázon kívül?

Figyelt kérdés
Az előző után eléggé fájt a kezem, felemelni is nehéz volt, és ráfeküdni is fájt még 2 nap után is, de más bajom nem lett. Akkor egy hétig nem volt edzés még. Bírni fogom?
2021. jún. 7. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A karod??

Az izom fajni fog most is.

2021. jún. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
pihenest javasolnak utana, foleg hogy be is lazasodhatsz.
2021. jún. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem az első után négy napig pokolian fájt, a második után alig. Viszont még a második oltás utáni napon is inkább egy könnyebb mozgást választottam, a nagyon kemény még nem esett volna jól. De lehet neked teljesen más lesz.
2021. jún. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Milyen oltas? Nem a szuras helye miatt, de bizonyos oltasoknal a masodik utan van eleg vacakul az ember. Speciel Astra Zenecanal forditva, az elso utan rossz, a masodik utan semmi.
2021. jún. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En egyiknel se voltam rosszul. A masodiknal nagyobb volt a tű szerintem, mar feljajjgattam a beadasnal is, tovabb is fajt most az az izom. Talan egy hetnel tovabb is.
2021. jún. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!