Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyógypedikűrös extrém esetre?

Gyógypedikűrös extrém esetre?

Figyelt kérdés

Ismertek olyan gyógypedikűröst, aki extrém eseteket is elvállal? Anyukámnak kellene, akinek nagyon csúnyán néznek ki a lábkörmei. Kiskorában sok mindent ráejtett és sok mindenbe belerúgta, ezért ferdén, csúnyán nőnek neki. Teljesen meg vannak vastagodva, gombásak, elszíneződöttek. Sosem mert vele elmenni sehová, ezért egész életében csak takargatta. Olyan, mintha egy 100 éves ember lába lenne, vagy még durvább.


Nógrád-Pest-Heves megye környékén keresnék olyan embert, aki ilyen extrém esetet is el tudna vállalni normális hozzáállással.

Tudnátok ajánlani valakit?


Előre is nagyon köszönöm!


2021. jún. 10. 09:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Én elsö lépésben börgyógyászhoz mennék, a gombás, elfeketedett lábkörmök oda tartoznak, nem pedikürösre, ezt ugyanis gyógyszeresen kell kezelni, ezt pedig csak orvos tudja felírni!
2021. jún. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kívánom, hogy sikerüljön rendbehozni anyukád lábkörmeit. Sajnos sok esetben körömlevételt javasolnak ami 1 év gyógyulás. Érdemes gyógypedikűröst is megkeresni, de orvost is.

Én a jövőre nézve tudok vígasztalást, amelyet én magamnak is várok, a Teremtő ígérete melyet igazságos uralma alatt valósít meg.

Ézsaiás 33:24."Egyetlen lakos sem mondja majd: Beteg vagyok! A népnek mely a földön lakik megbocsáttatott a vétke."

Vagyis az Ádámtól örökölt bűn hatása, mely betegség, öregedés és halál! Ezek nem lesznek többé!

2021. jún. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!