Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ezek után is beoltatjátok a...

Ezek után is beoltatjátok a gyermekeiteket ami a cikkben van?

Figyelt kérdés
[link]
2021. jún. 11. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:
32%

Én mondjuk be nem oltatnám magam semmi pénzért, de csak azért, mert alapból teljesen gyógyszerellenes vagyok, kerülök minden ilyen mesterséges bogyót.

Amúgy kolléganőm mesélte a múlt héten, hogy ismerőse és a 23 éves lánya is felvették az oltást, a lány meghalt, most hétfőn volt a temetése. Nem volt előtte semmi baja, szóval érdekes...

Valakinek megéri, valakinek nem.

2021. jún. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%
Igen. Mert csak ez az egyetlen kiút. Akkor nem kell plexivel a fejünkön meg maszkban mászkálni, és ez minden áldozatot megér.
2021. jún. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%

Érdekes ilyen cikkeket olvasni egy alapvetően pénzüggyel foglalkozó oldaltól...

5.8 Millió oltottból 7 esetet jelentettek, ahol myocarditis alakult is. Nekem unokatestvérem van ebben a korosztályban, autoimmun beteg, aminél a covid fertőzés rossz kimenetele bőven magasabb, mint ez a 0.000001 esély, arra hogy beteg legyen.

Számomra kicsit ez hasonlít az astrazeneca esetére, illetve a mostani algopyrinre. (Astranál megoldották a relatív kis százalékban meglévő problémát, algopyrin esetében pedig nyugaton, a metamizol tartalmú gyógyszereket nem forgalmazzák, pedig csak 0.001% az esélye annak, hogy baj lesz.)

Mindenkinek magának kell eldöntenie, hogy algopyrintől lesz baja esetleg a gyereknek (sokkal nagyobb eséllyel) vagy esetleg egy oltástól, VAGY ami a legvalószínűbb, hogy egyiktől se. Unokatesóm esetében biztos oltatnám a gyerekem, de mivel én naponta találkozok covidosokkal, emiatt erősen elgondolkoznék, hogy a remélhetőleg teljesen egészséges gyerekem is megkapja az oltást, inkább mint a betegséget. (Jelenleg nincs gyerekem)

2021. jún. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
67%

Azt hittem valami új hír,de ezt eddig is lehetett tudni a felnőtteknél is volt már róla szó.

Egyébként a szívizomgyulladást vírus,baktérium,toxinok bármi kiválthatja,de ezt írja is a cikk. Mint ahogyan a koronavírusnak is ez az egyik szövődménye! Sőt az én gyerekemnek fiatalkori rheumatoid arthritise is volt amit kinőtt szerencsére, ennek szintén lehet következménye a szívizomgyulladás nem kell hozzá oltás.


Láttam koronás beteget végig szenvedni míg a halál el nem jött,szóval én igen beadatnám így is és vinném egy szívultrahangra hogy kizárjuk ezt az eshetőséget még időben.

2021. jún. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!