Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pfizer oltás? Lehet tőle baj??

Pfizer oltás? Lehet tőle baj??

Figyelt kérdés

Pont 1 hete kaptam meg a Pfizer oltást (17f), mert a szüleim mondták, hogy amint lehet oltani ilyen korú gyereket, megkapom.

Őszinte leszek nem is gondolkodtam inkább rajta, hogy kérjem-e vagy nem, mert úgyis megkaptam volna szóval mind1.. Meg hát így csinálhatom a hobbym legalább, amit már ugye azóta nem lehet mióta itt a vírus..

A kérdés az lenne, hogy tényleg nagy mellékhatásai lehetnek ennek az oltásnak?


FONTOS! Nem politikai harcot szeretnék, hanem hozzáértő válaszokat. Köszönöm!



2021. jún. 12. 14:23
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
75%

Ne legyél már annyira nagyra magaddal, hogy medikus vagy.

Te sem tudsz semmit, hogy pontosan milyen következményei lehetnek, ennek a nem bejáratott technológiának.

Összeszedtél valamivel több tudást a témában, mint egy átlagember, de ennyi. Semmi több.

2021. jún. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
61%

#18 meggondoltam magam, tessék okosodjál.



https://www.youtube.com/watch?v=-_NNTVJzqtY



"Dr. Robert Malone is the inventor of mRNA Vaccine technology."



De szerinted biztos ő is hülye, meg nem ért hozzá. :D

2021. jún. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
12%
Szuper, Dr. Robert Malone feltalálta az mrns technológiát. És? Mit kezdjek vele? Ezzel mit szeretnél mondani? Az ég meg kék. A fű zöld. Kb. ennyi értelme van annak, amit írtál.
2021. jún. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
61%
Megmondtam, teljesen felesleges próbálkozás volt. :D
2021. jún. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%

Gyere kérdező Gyurcsány haverod megakarja nézni hogy nem e kínait kaptál!!!

Én mondtam neki hogy nem de megakar bizonyosodni.

Aztán ha ügyes leszel beléphetsz a DK-ba.

2021. jún. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
85%
De hogy válaszoljak a kérdésedre: azzal csak azt szerettem volna mondani, hogy nem a szomszéd Béla bácsi meg Joli néni fejti ki a véleményét az új oltásokkal kapcsolatban, hanem olyan emberek akik értenek is hozzá. Így érthető? Vagy ha ez neked nem felel meg, ott van a Nobel-díjas francia virológus Luc Montagnier, aki szintén kifejezte nemtetszését. Persze, tudom, ők mind hülyék. Bezzeg a Rusvai meg a Merkely... :DDD
2021. jún. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
14%

24. mivel próbálkoztál? Belinkeltál egy 3+ órás videót. Meg leírtad, hogy Dr. Robert Malone feltalálta az mrns technológiát. És? Azt várod, hogy véginézzek egy 3 órás videót mert valami vadidegen konteós linkelgeti nekem?

Megnézted? Akkor fogod magad, elkezdesz gondolkodni, hogy mit láttál és hallottál és összefoglalod értelmes mondatokban és megfogalmazod, hogy neked mi a véleményed róla és miért tartottad fontosnak ezt a videót.

Te mit szólnál ha én belinkelnék neked egy 3 órás videót, hogy nesze? Vagy egy 100 oldalas könyvet, hogy olvasd el?

Tuti nem nézted meg te se, csak találtál valahol valamit, amiben ott volt ez a link és gondoltad "na, akkor ezt most ide berakom, igaz néhány órája még azt írtam, hogy nem, dehát mit számít az, ez biztos jó lesz valamire, még csak értelmes mondatokat se kell hozzá írnom, csak a link elég".

2021. jún. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
78%

"Te mit szólnál ha én belinkelnék neked egy 3 órás videót, hogy nesze? Vagy egy 100 oldalas könyvet, hogy olvasd el?"



Várom szeretettel.

2021. jún. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
32%

"Tuti nem nézted meg te se"



Ezt benézted, tegnap délután/este megnéztem.

2021. jún. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
54%

#26

Te honnan ismered Béla bácsit és Joli nénit? Ők az én szomszédjaim.

2021. jún. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!