Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hormonális hajullást hogyan...

Hormonális hajullást hogyan lehet kezelni?

Figyelt kérdés
Hello az lenne a kérdésem hogy a hormonális hajhullást orvosilag lehet kezelni? Hónapok óta rengeteg hajam húllik ki és a fejbőröm is viszket anno szedtem orálisan teljesítményfokozót esetleg ez megboríthata a hormon szintem? És ha igen ezt hogyan tudnám kezzelni? Vagy milyen orvoshoz tudok fordulni ilyen esetben? Tipikus férfis kopaszodás indult meg nálam elöttr sosem volt ilyen problémám és már nagyon zavar vagy az ilyen hormonális hajhullás visszafordíthatattlan? Az ilyen ál orvosok meg okoskodók tegyék a párnájuk alá a kommentett aki valami értelmeset tud írni azt megköszöném!!!!!
2021. jún. 13. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Endokrinológushoz kellene beutalót kérni a háziorvostól. Ha pajzsmirigy probléma okozza, akkor a megfelelő gyógyszerek beállításával megállítható a hajhullás.
2021. jún. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia,az endokrinológus meg tudja mondani hogy az ösztrogén vagy a tesztoteron szintem borult fel?
2021. jún. 13. 22:42
 3/3 anonim ***** válasza:
A diagnózist hagyd rá. Majd elküld vérvételre, ott kiderülnek a normáltól eltérő értékek.
2021. jún. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!